BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

На Львівщині шахраї збирають кошти від імені голови ОВА Максима Козицького

  • 04.02.2026, 18:15
  • 793

У Львівській області шахраї надсилають підприємцям фейкові листи нібито від імені голови ОВА Максима Козицького з проханням про фінансову допомогу

Скрин
Скрин

Як повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, зловмисники розсилають звернення на підроблених бланках Львівської ОВА. Листи надходять з електронної пошти, яку навмисно замаскували під адресу першого заступника голови адміністрації.

«Увага! Шахраї підробляють бланк Львівської ОВА і нібито від мого імені надсилають підприємцям Львівщини звернення з проханням про фінансову допомогу», — наголосив Козицький.

Він підкреслив, що це не перша спроба шахрайства від його імені. На початку червня в ОВА вже попереджали про фейкову сторінку Максима Козицького у Facebook.

«Офіційно заявляю: ні я, ні Львівська ОВА, ні жоден працівник адміністрації таких зборів не проводять. Якщо ви отримали подібний лист — негайно звертайтеся до поліції», — зазначив очільник області.

Як відомо, раніше шахраї таким способом також просили кошти від імені в.о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода.