У Львові ремонтуватимуть дорогу на вулиці Зеленій: можливі затримки в русі
- 07.10.2025, 16:44
- 256
У середу, 8 жовтня, на вулиці Зеленій у Львові, неподалік торгового центру «Арсен» здійснюватимуть ремонт дороги. На час робіт можливі затримки в русі транспорту
Як вказано у повідомленні, на тій вулиці завтра тролейбуси № 24 та № 31 курсуватимуть із використанням автономного живлення. Під час робіт вулицю не перекриватимуть, проте можливі затримки в русі транспорту.
«У минулу суботу ми провели підготовчі роботи для асфальтування вибоїн на вул. Зеленій, біля ТЦ „Арсен“. Планували, що в цей понеділок, за сприятливих погодних умов, проведемо асфальтування. Однак, падав дощ, тому роботи з асфальтування перенесли на середу, 8 жовтня», — зазначили в Сихівській районній адміністрації.
Роботи триватимуть орієнтовно з 09:30 до 17:00. У міськраді просять водіїв, за можливості, оминати цей відрізок дороги.