«Шахтар» — «Динамо» — 3:1!

• 16.10.2022, 19:35
  • 912

Донецький «Шахтар» розгромив київське «Динамо» з рахунком 3:1 у сьомому турі Української Прем'єр-ліги

Фото із матчу ФК "Шахтар"

«Шахтар» та «Динамо» зіграли перший очний матч за понад рік у матчі сьомого туру УПЛ сезону 2022/23 на «Арені Львів».

У першому таймі «Динамо» більше контролювало м’яч, але єдиний гол до перерви забив «Шахтар» — Олександр Зубков замкнув розіграш кутового на дальній штанзі, 1:0.

Перед перервою «Шахтар» міг подвоїти перевага у рахунку — Траоре не реалізував пенальті, його відбив воротар Руслан Нещерет.

За перші три хвилини другого тайму команди забили двічі.

Спочатку нападник «Динамо» Владислав Ванат зрівняв рахунок, а тоді Михайло Мудрик повернув перевагу «Шахтаря» обвідним ударом в дальній кут — 2:1.

За двадцять хвилин до кінця гри «Динамо» було у меншості - Ілля Забарний отримав пряму червону картку.

Пізніше «Шахтар» реалізував свою перевагу: Данило Сікан забив у порожні ворота, закінчивши швидку атаку команди.

До кінця матчу голів більше не було. Відтак, «Шахтар» переміг із рахунком 3:1.