Передплатити Підтримати

Львівські ІТ-компанії увійшли у рейтинг ТОП-100 найкращих світових аутсорсерів

Міжнародна асоціація IAOP опублікувала щорічний рейтинг найкращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100. До цьогорічного рейтингу увійшли 18 ІТ-компаній з офісами в Україні, частина яких розташована у Львові.

Про це повідомляє ZAXID.NET

Минулого року до рейтингу увійшли такі українські компанії, як SoftServe, Eleks, N-iX, Ciklum, EPAM, Sigma Software, Luxoft, Miratech, Softjourn, Softengi, TEAM International та Program-Ace. Цього року до них приєдналися також компанії Intellias, Infopulse, AMC Bridge, Innovecs та Itera Artezio.

“The 2018 Global Outsourcing 100 вкотре довів, що українська ІТ індустрія займає передові позиції на глобальному ринку. 18 компаній з України у списку – це важливий показник дотримання найкращих міжнародних стандартів та якісно наданих послуг. ІТ індустрія – це прогресивні та проактивні люди, з хорошою освітою на амбітними цілями, які досягають успіху на міжнародному ринку. За даними останнього дослідження IT Research 2.0., один ІТ спеціаліст у Львові створює 3,37 додаткових робочих місць в інших галузях, безпосередньо впливаючи на економіку міста. Тож ІТ індустрія вже стала цілим окремим кластером, який рухає Україну в напрямку до ТОП країн в галузі інформаційних технологій” – прокоментував СЕО Львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський.

Зазначимо, що, Global Outsourcing 100 - це щорічний список найкращих у світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP. Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.