«Я з нашими спецслужбами», — Трамп зробив категоричну заяву про Кремль

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп згоден із висновками американських спецслужб, які звинуватили Росію у втручанні в президентські вибори в США в 2016 році.

фото із мережі
фото із мережі

Про це передає Reuters.

«Щодо того, вірю я чи ні. Я з нашими спецслужбами. Особливо в нинішньому положенні», — сказав президент США.

Разом із цим, Трамп наголосив, що не планує сперечатися з президентом Росії Володимиром Путіним на цю тему. Голова американської держави вказав, що мова йде про невтручання Путіна і інших представників влади в Росії в президентські вибори у США.

Крім того, Трамп зазначив, що має намір продовжити переговори з таких питань, як ситуація в Сирії, Північній Кореї та Україні.

Маккейн: довіра Трампа до Путіна — загроза нацбезпеці США

Сенатор США Джон Маккейн заявив, що довіра Трампа словам Путіна про невтручання РФ у американські вибори загрожує нацбезпеці країни.

Про це повідомляє офіційний сайт політика.

«Немає ніякої „Америки перш за все“, коли довіряєш словам полковника КДБ, а не ЦРУ», — йдеться у заяві.

«Володимир Путін не переймається інтересами Америки. Вірити в протилежне — це не просто наївно, це ставить під загрозу нашу національну безпеку», — переконаний Маккейн.

Як повідомлялося, під час саміту у В'єтнамі президент США Дональд Трамп заявив, що Путін переконував його у невтручанні РФ у американські вибори, і цьому можна вірити.

ЦРУ про заяву Трампа: РФ втручалася у вибори США

ЦРУ підтвердило позицію про втручання Росії у вибори США після заяв Трампа про заперечення Путіна.

Про це у коментарі американському виданню The Hill повідомив директор ЦРУ Майк Помпео.

«Ми підтримуємо та завжди підтримували висновки розвідувального співтовариства, оприлюднені в січні 2017 року під назвою „Оцінка російської діяльності та намірів на останніх виборах у США“. Оцінки розвідки щодо втручання Росії у вибори не змінилися», — наголосив Помпео.

Як повідомлялося, під час саміту у В'єтнамі президент США Дональд Трамп заявив, що Путін переконував його у невтручанні РФ у американські вибори, і цьому можна вірити.

Трамп: «Росія може допомогти вирішити проблему України»

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче вирішити проблему КНДР, Сирії, України, тероризму і в цьому, на його думку, може дуже допомогти Росія.

Про це американський лідер написав у Твіттері.

«Коли все хейтери і дурні зрозуміють, що хороші відносини з Росією – це добре, а не погано… Я хочу врегулювати (ситуації, – ред.) в Північній Кореї, в Сирії, Україні, вирішити проблему тероризму, і Росія може дуже допомогти!», — йдеться в повідомленні Трампа.

В іншому твіті Трамп написав, що мав зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Була хороша бесіда по Сирії. Сподіваюся на його допомогу і на допомогу Китаю в спільному вирішенні небезпечної північнокорейської кризи. Є прогрес», – написав Трамп.