Путін

Заява президента РФ Володимира Путіна про можливу ескалації військових дій на Донбасі після надання Україні летального зброї США є спробою вказати на нібито внутрішній характер даного конфлікту.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що вважає подальші санкції проти Північної Кореї «марними і неефективними».

Президент Росії Володимир Путін важає себе Володимиром Великим, який об'єднує росіян своєю «величчю», проте його авторитарні інстинкти зруйнували всі інституційні зв'язки, включаючи незалежні суди, свободу слова і громадянське суспільство.

Путін вважає, що це піде на користь «вирішенню проблеми на сході України».

Президент Російської Федерації Володимир Путін не планує брати участь у Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку у вересні.

Адміністрація президента Росії хоче, щоб головним суперником Володимира Путіна на майбутніх виборах була жінка.

Санкції США – це ультиматум російській верхівці: або за 180 днів ви забираєте президента Володимира Путіна, або всі ваші активи будуть конфісковані.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що має серйозні розбіжності з президентом Росії Володимиром Путіним щодо України.

Мати українського активіста Володимира Балуха, засудженого в окупованому Криму за звинуваченням нібито в зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, Наталя звернулася до президента Росії Володимира Путіна з відкритим листом.

Президент Росії Володимир Путін відвідав джазовий фестиваль Koktebel Jazz Party в анексованому Криму.

Заявление, которое Путин сделал в оккупированном Крыму, о превращении Севастополя в «русскую Мекку», является попыткой гальванизировать избирательную кампанию по выборам президента в 2018 году.

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв'язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

У п'ятницю президент РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, порушуючи українські закони, прибули в окупований Росією Севастополь.

Речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов закликає не хвилюватися через внесення президентом Росії Володимиром Путіним до Державної Думи проекту федерального закону, який дозволить РФ використовувати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та Україною.

Економічна блокада Донбасу, яка проходила під гаслом звільнення українських полонених, жодним чином не могла вплинути на цей процес, оскільки всі рішення з цього питання приймає, найімовірніше, особисто президент РФ Володимир Путін.