Путін

Білий дім не підтвердив особисту зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа в рамках майбутнього саміту країн «Великої двадцятки» (G20).

Пригадуєте єльцинську цитату: «Прокидаючись зранку, запитую себе: «Що ти зробив для України?»? Путін теж без України не може. Тільки з ліжка, як думає, що б такого про неї сказати, аби «ватний» електорат черговий оргазм отримав. Ось і на цьогорічній так званій прямій лінії з народом не втримався від словесного поносу на українську адресу.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що 2014 року Європа і США «осідлали коня невдоволення» людей і «замість того, аби з'ясовувати, що реально відбувається, підтримали державний переворот».

Президент Росії Володимир Путін каже, що не бачив виступу глави української держави Петра Порошенка, коли він цитував Лермонтова, але порадив йому бути «насторожі» з «блакитними мундирами» Європейського союзу.

Москва відреагує належним чином на спроби Вашингтона оточити територію РФ системами ПРО.

Президент США Дональд Трамп проведе першу зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним в липні під час саміту G20.

Американський кінорежисер Олівер Стоун зняв скандальну кінооду про Путіна.

Президенти приходять і йдуть, але головне політичне спрямування не змінюється, — наголосив глава російської держави.

Глава МЗС ФРН Зігмар Габріель у ході свого візиту до Санкт-Петербурга на міжнародний економічний форум, який проходить 1−3 червня, обговорив з президентом РФ Володимиром Путіним, зокрема, ситуацію в Україні.

Російський лідер Володимир Путін назвав маячнею повідомлення у ЗМІ, що очільник США Дональд Трамп намагався зняти санкції з Росії у перші тижні президентства.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що відносини Росії і США наразі знаходяться на найнижчій точці з часів холодної війни.

Якби Юлія Тимошенко не уклала у 2009 році газовий контракт з Росією, Україна не зазнала б шантажу з боку Росії та мільярдних збитків.

Американські бізнесмени повинні допомогти налагодити нормальний політичний діалог між Росією та США.

Президент Росії Володимир Путін каже, що довіряє своїй службі безпеки.

Російська оперна співачка, вдова убитого в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова поставила на місце кремлівські ЗМІ, які з'язвили з приводу вивчення нею української мови.