Путін

Президент США Дональд Трамп не хоче спілкуватися зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

Українська сторона в Вашингтоні отримала завірену ООН копію листа екс-президента Віктора Януковича голові Росії Володимиру Путіну.

Пам’ятаєте старий радянський анекдот часів застою?

На зустрічі буде обговорюватися питання врегулювання конфлікту на Донбасі.

Президент РФ Володимир Путін обговорить з президентом Франції Еммануелем Макроном ситуацію в Україні під час візиту в Париж 29 травня.

Державна верхівка України підтримує політика Віктора Медведчука тому, що сама зберігає старі зв'язки з Москвою.

Зазначається, що зустріч запланована в Версальському палаці.

Президент Росії Володимир Путін 29 травня позапланово відвідає з візитом Францію.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не обговорював справ у галузі бізнесу під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна Людмила допомогла створити і тепер підтримує фонд, який володіє Будинком Волконського в Москві, що отримує мільйони доларів від орендарів.

У президента Росії Володимира Путіна є новий план — перетворити Україну на проросійську державу-маріонетку часів Віктора Януковича.

У Кремлі повідомляють про телефонну розмову президентів Росії Володимира Путіна і Франції Еммануеля Макрона, під час якої сторони наголосили на важливості взаємодії у «нормандському форматі» щодо ситуації в Україні

Голова Меджлісу кримських татар, народний депутат Рефат Чубаров назвав дії президента РФ Володимира Путіна в Криму продовженням репресій Йосипа Сталіна.

Експерт Віталій Мартинюк – про те, чого очікувати після завершення американської паузи в «українському питанні».

Президент Росії Володимир Путін заявив, що передав країнам G7 секретне послання через прем'єр-міністра Італії Паоло Джентілоні.