Путін

Что тут можно сказать: мы все помним знаменитое путинское изречение о том, что есть враги, а есть предатели: с врагами я могу договориться, а предателей я уничтожаю.

Росія урізала фінансування Криму на 1,5 млрд руб.

Колишній очільник виборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт таємно працював на російського мільярдера Олега Дерипаску і просував інтереси президента РФ Володимира Путіна.

Для організації зустрічей Фійон використовував свої зв'язки, які він накопичив за час того, як працював прем'єр-міністром Франції.

Президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорять Україну під час візиту канцлера в Росію

Завдання зі знищення анексованого Росією українського півострова Крим за три роки практично виконане.

Президент РФ Володимир Путін пішов на анексію Криму через страшну образу на Україну.

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що  прагне зміцнити відносини з Росією під час візиту до цієї країни 16 – 18 березня та запланованої в цей період зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Алєксандру Мінакову вручили медаль «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня з мечами за підписом президента Росії.

Президент Росії Володимир Путін зняв з посад десятьох генералів. Серед них співробітники Міністерства внутрішні їх справ, Слідчого комітету і Федеральної служби виконання покарань.

В России не просто обеспокоились новым возможным американским послом в России Джоном Хантсманом.

Ситуація, яка склалася на окупованому Донбасі навколо українських підприємств, свідчить про зміну тактики Кремля щодо України, яка реально може призвести до «повернення» втікачів Віктора Януковича чи Миколи Азарова.

В адміністрації президента зазначили, що з огляду на безрезультатності цих перемовин окремого повідомлення про них не було.

Комітет з розвідки палати представників США вирішив розслідувати звинувачення в змові між виборчим штабом Дональда Трампа і російською владою.

Президент Росії Володимир Путін під час візиту в Красноярськ вперше визнав факт застосування допінга в російському спорті.