Франція переграла Німеччину і вийшла до фіналу Євро-2016

• 08.07.2016, 08:12
  • 4 231

У півфіналі Євро-2016 збірна Франції переграла Німеччину з рахунком 2:0 і вийшла до фіналу турніру.

Обидва м’ячі забив Антуан Грізманн, пише Hromadske.

Перший гол французам вдалось забити на останніх секундах першого тайму — арбітр поставив пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику Бастіана Швайнштайгера.

А в другому таймі на 72-й хвилині Погба обікрав в штрафний Кімміха, зробив навіс в штрафну, Нойер помилився на виході і скинув м'яч прямо на Грізіманна, який пробив повз натовп захисників і влучив у сітку воріт.

Зауважимо, що Німеччина протягом матчу мала кілька непоганих нагод, але голкіпер французів Уго Льоріс врятував свою команду.

Таким чином Франція виходить у фінал домашнього Євро, де зустрінеться зі збірною Португалії, яка 7 липня переграла Уельс з рахунком 2:0.

Фінал турніру відбудеться 10 липня на «Стад де Франс» у північному передмісті Парижа Сен-Дені.