РФ почала поставляти паливо терористам на схід України

Російська державна компанія «Промсырьеимпорт» у листопаді почала поставки авіаційного гасу на окуповані території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє Liga.net із посиланням на дані компанії «Російські залізниці».

Зазначається, що з 15 по 28 листопада ""Промсырьеимпорт" поставила залізничним транспортом дві партії авіаційного гасу загальним обсягом близько 65 000 кг.

Цього обсягу вистачить на 20 годин польоту таких літаків як Airbus A321 і Boeing 737−800, або 5 годин польоту літака Ан-124 Руслан.

Також згідно з даними РЖД, гас було відвантажено на Ровеньківську нафтобазу в Луганській області, якою володіє "заступник міністра енергетики «ЛНР» Олександр Мельничук.

Видання також зазначає, що ""Промсырьеимпорт" залишається монопольним постачальником бензину і дизельного палива на окупованій території Донбасу. Всього в листопаді в ОРДЛО з Росії було поставлено 15,3 тисяч тонн нафтопродуктів (крім скрапленого газу) на загальну суму близько 11 млн доларів.

У свою чергу ""Промсырьеимпорт" закуповує всі нафтопродукти для ОРДЛО у нафтопереробних заводів «Башнефть» (належить «Роснефти»). Восени 2016 року РНБО вніс «Башнефть» у списки санкцій.