Трамп назвав Кім Чен Ина «товстим коротуном»

Президент США Дональд Трамп назвав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина «товстим коротуном» у своєму Twitter — і одночасно запропонував свою допомогу як посередника в конфліктах.

Під час візиту до В'єтнаму Трамп запропонував президенту цієї країни Чан Дай Куангу допомогу у вирішенні територіальної суперечки з Китаєм та іншими країнами регіону.

«Я дуже хороший посередник і арбітр», — сказав президент США.

Напередодні Північна Корея назвала турне Трампа п'ятьма азіатськими країнами «візитом розпалювача війни», і ще знову охрестила 71-річного президента США «дідуганом». На нуступний день президент пан Трамп відповів північнокорейському лідеру в Twitter.

«Навіщо Кім Чен Ин ображає мене, називаючи»старим", адже я б НІКОЛИ не назвав його"товстим коротуном"? Ех, а я ж так намагаюся стати його другом — і, можливо, одного разу це станеться!"

У мікроблозі він також відповів своїм критикам, які напередодні доріканули йому за надто доброзичливі заяви на адресу президента Росії Володимира Путіна.

У відповідь на питання на прес-конференції у В'єтнамі, чи бачить він себе другом Кім Чен Ина, президент США сказав: «Це було б дивно, але така ймовірність існує».

Після візиту до В'єтнаму Дональд Трамп приїде до столиці Філіппін Маніли. Це остання зупинка його азіатського турне, потім він повернеться до Сполучених Штатів.

Джерело: ВВС Україна