"Шахтар" у меншості переміг "Фейєноорд" у Лізі чемпіонів

• 18.10.2017, 08:11
  • 1 292

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" виграв у Роттердамі у "Фейєноорда", залишившись наприкінці матчу у меншості.

Ліга чемпіонів. Група F. 3-й тур

"Фейєноорд" (Голландія) — "Шахтар" (Україна) 1:2

Голи: Бергхейс, 8 — Бернард, 24, 54

"Фейєноорд": Бредлі Джонс, Барт Ніувкоп (Йенс Торнстра 61), Свен ван Бек (Міхіл Крамер 77), Йеррі Юсте, Рідгесиано Хапс, Жан-Поль Бутьюс, Карім Ель-Ахмаді, Ніколай Йоргенсен (Сем Ларссон 67), Тоні де Вільєна, Стівен Бергхейс, Софьян Амрабат.

"Шахтар": Андрій П'ятов, Богдан Бутко, Тарас Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард (Віктор Коваленко 70), Марлос (Олександр Зубков 90+2), Іван Ордець, Факундо Феррейра (Давид Хочолава 77), Ісмаїлі, Ярослав Ракицький.

Попередження: Карім Ель-Ахмаді 66, Софьян Амрабат 87 - Ярослав Ракицький 48, Тайсон 64, Ярослав Ракицький 75, Віктор Коваленко 77

На 75-й хвилині за повторне попередження вилучено Ракицького

"Шахтар" невдало розпочав матч проти "Фейєноорда" та пропустив швидкий гол. На 8-й хвилині голкіпер донеччан Андрій П'ятов відбив м’яч перед собою після дальнього удару Тоні Вільєни, після чого Стівен Бергхейс розстріляв порожні ворота.

"Шахтар" майже одразу отямився, взяв гру під контроль та відігрався на 24-й хвилині. Фред із центра поля віддав відмінну передачу врозріз на Бернарда, який реалізував вихід один на один.

Незабаром після перерви команда Паулу Фонсеки вже була попереду. Після багатоходової комбінації "Шахтаря" Богдан Бутко справа м’яко накинув м’яча на дальню штангу на Бернарда, який влучно пробив головою та оформив дубль.

Донеччани догравали матч у меншості — на 75-й хвилині за повторне попередження з поля було вилучено Ярослава Ракицького.

Проте "Шахтар" втримав перемогу 2:1, набрав 6 очко та залишився на другому місці у турнірній таблиці.