Завод «Біола» та будівлю «Студії 1+1» арештовано у справі Приватбанку

Прокуратура розслідує справу про розкрадання рефінансування.

Печерський районний суд Києва 4 вересня арештував будівлю заводу «Біола» в Дніпрі, а також будівлю в Києві, яку орендує телерадіокомпанія «Студія 1+1», у справі розкрадання коштів із Приватбанку.

Інформація про це міститься в судовому реєстрі.

У рамках розслідування справи про розкрадання 19 млрд гривень, виділених на рефінансування Приватбанку, прокуратура через суд домоглася арешту на таке майно: земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, що належать ТОВ «Хаджибей»; масив «Золотий берег» (акваторія Чорного моря); нежитлові приміщення житлово-офісного будинку та підземного паркінгу в Києві по вул. Кирилівській, 23 (орендує «Студія 1+1»), що належать ТОВ «Поділ Нерухомість»; будівлю заводу «Біола» в Дніпрі по вул. Берегова, 135, яка належить ТОВ «Ерлан»; літак Boeing 767−300 (власність португальської Pennylane — Comercio Internacional LDA).

Крім того, арештовано приналежне ТОВ «Імме» будівлю в Києві на проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; нежитлові будівлі в Дніпрі по вул. Чкалова, 27, що належать ТОВ «Акватера» і ТОВ «Арлан»; будівлю торгового павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ "Проектно-пошуковий інститут «Південмедбіосинтез»).

Крім того, 7 вересня суд ухвалив рішення про арешт зернового терміналу «Бориваж» в Одеській області (належить ТОВ «Агротермінал Логістик»).