Українські паралімпійці вибороли перше місце на етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

• 16.03.2017, 14:50
  • 982

У місті Пхьончхан завершились змагання етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців, на яких збірна України посіла перше місце.

Про це повідомили у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

Загалом у змаганнях взяли участь 17 країн світу, як зазначає Тиждень.ua.

"У прикінцевий день змагань етапу Кубку світу українським паралімпійцям вдалось поставити яскраву крапку, виборовши у біатлоні, середня дистанція, — 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі,” — йдеться у повідомленні.

У прес-службі додали, що за всі дні змагань чотири п’єдестали були у виконанні українських паралімпійців.

Вже через 3 дні стартуватиме наступний етап кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що пройде в Японії, в м. Сапоро, і в якому виступить у тім же складі (26 спортсменів, включаючи 8 гайдів) національна паралімпійська збірна команда.