Архів: 14.07.2017

Британський суд уперше визнав громадянина країни винним у терористичній діяльності в зв'язку з його участю в конфлікті на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко вважає головним здобутком держави за останні три роки і його досягненням на посаді те, що сьогодні Збройні сили України стали високоефективною, сильною і патріотичною армією.

Колишній прем'єр підозрюється в розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомило посольство, кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів і причетних агентств збережений на рівні 2017 року.

Водночас експерти критично оцінюють такий аргумент, побоюючись, що "тимчасове стане постійним".

Під час нападу невідомого на туристів у єгипетському місті Хургада, була величезна паніка, а зловмисник йшов і кидався на жінок.

Велика Британія вперше визнала, що повинна заплатити ЄС суму за невиконання своїх зобов’язань перед блоком у зв’язку з виходом з Європейського союзу.

Європейська комісія має намір спрямувати 50 млн євро на території, розташовані біля лінії розмежування на Донбасі.

Дипломати мали б замінити раніше видворених російських посадовців.

Екс-посадовця запідозрили у зловживанні владою або службовим становищем.

У Києві працівники Служби безпеки України затримали агента спецслужб Російської Федерації, який намагався отримати таємну документацію у військовій сфері та завербувати представника Міністерства оборони.

Троє народних депутатів жодного разу не проголосували упродовж 6 сесії.

Інститут масової інформації (ІМІ) за перше півріччя 2017 року зафіксував 122 випадки порушення свободи слова.

Суд відмовився збільшити заставу за головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву, підозрюваного у вимаганні з 0,5 до 3,2 млн гривень, як того хотіла прокуратура.

Починаючи з 14 липня Вільнюський аеропорт тимчасово закритий для пасажирів.