Передплата 2024 «Добра кухня»

Магнітні бурі у першій половині серпня

Перша його декада, за прогнозами астрофізиків, передбачається доволі спо­кійною

Прийдешній місяць – вінець календарного літа. Особливо важливий він для людей, пов’язаних із сільгоспроботами, оскільки зборами виплеканих урожаїв закладає основу харчовій безпеці на зимово-весняний період як окремих сімей і родин, так і цілої країни. Тому у цю гарячу пору людям переважно ніколи прислухатись до самопочуття, адже на першому плані – робота.

Однак лікарі радять все ж не нехтува­ти головними засадами піклування про своє здоров’я і звертати увагу на дотри­мання правил безпеки під час роботи у полях, на городах чи у садах, а також – на внутрішні і зовнішні симптоми, що сиг­налізують про можливі перепади у ста­ні здоров’я. Особливе місце серед та­ких посідають зміни геомагнітного поля Землі під дією викидів сонячної енергії, що впливають на майже 50 відсотків жи­телів Земної кулі, який у народі назива­ють магнітними бурями.

Варто зазначити, що люди сприймають їх по-різному. Особливо піддаються впли­ву геомагнітних коливань метеочутливі та метеозалежні люди та особи, які мають серцево-судинні захворювання та хвороби нервової системи, а також діти, люди похи­лого віку та вагітні жінки.

Ще одним важливим нюансом у цьому є те, що точну дату магнітних бур спланува­ти та назвати неможливо. Проте вчені, що досліджують космос та Сонце, можуть все з більшою точністю спрогнозувати це яви­ще. Тож візьміть до уваги їхній прогноз на першу половину серпня і, прислухаючись до самопочуття, убезпечте себе від лікар­няних ліжок у цей період.

Отож чого очікувати від космічної погоди у першій половині серпня.

Перша його декада, за прогнозами астрофізиків, передбачається доволі спо­кійною. Незначні коливання очікуються 2-3 та 13-14 серпня. Вони не матимуть зна­чного впливу на людей. Проте можуть від­чуватися швидка втомлюваність, знижен­ня концентрації уваги та роздратованість. Можливо, спостерігатимуться незначні зміни настрою та стрибки тиску.

Коливання середньої інтенсивності можливе вже 10 серпня і триватиме до 11 числа. Хворим з серцево-судинними неду­гами не варто перенапружуватись фізично. В цей період рекомендується відмовитися від фізичної активності, алкоголю, жирної їжі та тонізуючих напоїв.

Схожі новини