Економіка

У четвертому кварталі 2016 року зовнішній борг скоротився на 2,532 мільярда доларів, або на 2,2%.

Німецька група радників в Україні оцінила втрати української економіки від блокади переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі у 1,6 відсотка ВВП.

В Україні взялися жорстко карати підприємців, які платять своїм працівникам менш ніж 3200 гривень на місяць або беруть їх на роботу без офіційного оформлення.

У Нацбанку допускають черговий валютний стрибок. «Курс знову будуть розгойдувати штучно», – пояснює експерт.

Парламентським політичним партіям цілком вистачає бюджетного фінансування, тож вони мають змогу відмовитися від олігархічних грошей.

Слідкувати за тим, аби конкуренція на ринку була чесною, мали б Антимонопольний комітет і НКРЕКП. Але там в олігархів «свої люди»…

На міжнародній конференції з безпеки у Мюнхені канцлер Німеччини Анґела Меркель захищалася від звинувачень радника президента США з торговельних питань Пітера Наварро.

Неприпустимою «махновщиною» називають експерти  організовану деякими нардепами блокаду окупованих територій Донбасу. Бо б’є не по окупантах, а по Україні.

Одним з головних інструментів доведення України до банкрутства був продаж їй непотрібних обсягів газу за максимальною ціною.

У банку відзначили прогрес у реформуванні країни.

На жаль, не всі в Україні розуміють, що принцип незмінності кордонів важливіший за торгівлю.

Державна служба статистики оприлюднила оперативну оцінку внутрішнього валового продукту України за третій квартал.

Війна на Донбасі не повинна бути виправданням для поганої політики, для гальмування реформ, завдяки яким економічне зростання в Україні може зміцнюватися.

За перше півріччя 2016 р. рівень зайнятості населення Львівщини за даними Держстату становив 63,2%.

У Києві на першому українському бізнес-форумі для підприємців запустили нову програму підтримки малого бізнесу, яка допоможе почати свій бізнес усім бажаючим.