Економіка

Неприпустимою «махновщиною» називають експерти  організовану деякими нардепами блокаду окупованих територій Донбасу. Бо б’є не по окупантах, а по Україні.

Одним з головних інструментів доведення України до банкрутства був продаж їй непотрібних обсягів газу за максимальною ціною.

У банку відзначили прогрес у реформуванні країни.

На жаль, не всі в Україні розуміють, що принцип незмінності кордонів важливіший за торгівлю.

Державна служба статистики оприлюднила оперативну оцінку внутрішнього валового продукту України за третій квартал.

Війна на Донбасі не повинна бути виправданням для поганої політики, для гальмування реформ, завдяки яким економічне зростання в Україні може зміцнюватися.

За перше півріччя 2016 р. рівень зайнятості населення Львівщини за даними Держстату становив 63,2%.

У Києві на першому українському бізнес-форумі для підприємців запустили нову програму підтримки малого бізнесу, яка допоможе почати свій бізнес усім бажаючим.

Этой осенью рабочий день может увеличиться.

Проведення земельної реформи, а також зміни в пенсійній системі не є односторонньою вимогою МВФ у рамках програми кредитування, це є внутрішньою потребою України для того, щоб підвищити ефективність у цих сферах.

У липні 2016 року споживчі настрої українців погіршилися: індекс споживчих настроїв становив 50,1, що на 2,6 п. менше червневого показника.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз зростання економіки України у 2016 році з раніше озвучених 2% до 1%.

Сологуб назвав оцінку зростання ВПП за другий квартал.

Європа поки не надто добре себе показала стосовно покращення ситуації в Україні.

Результати британського референдуму про вихід із ЄС посилюють ризики для світової економіки.