Економіка

Великобританія до 2022 року покине список п'яти найбільших економік світу.

У МВФ зазначають, що нові прогнози дещо оптимістичніші завдяки позитивним тенденціям у Європі, Азії та прискоренню економічного зростання в США.

У Раді НБУ вважають, що очолити цю установу повинен макроекономіст.

Програма націлена сприяти зростанню капітальних інвестицій в економіку України, підвищенню капіталізації самої економіки і розширення імпортного заміщення.

Згідно з прогнозом Світового банку, в 2017 році українська економіка зросте на 2%, але реформи можуть прискорити зростання в перспективі до 4% у 2018−2019 роках.

У четвертому кварталі 2016 року зовнішній борг скоротився на 2,532 мільярда доларів, або на 2,2%.

Німецька група радників в Україні оцінила втрати української економіки від блокади переміщення товарів через лінію розмежування на Донбасі у 1,6 відсотка ВВП.

В Україні взялися жорстко карати підприємців, які платять своїм працівникам менш ніж 3200 гривень на місяць або беруть їх на роботу без офіційного оформлення.

У Нацбанку допускають черговий валютний стрибок. «Курс знову будуть розгойдувати штучно», – пояснює експерт.

Парламентським політичним партіям цілком вистачає бюджетного фінансування, тож вони мають змогу відмовитися від олігархічних грошей.

Слідкувати за тим, аби конкуренція на ринку була чесною, мали б Антимонопольний комітет і НКРЕКП. Але там в олігархів «свої люди»…

На міжнародній конференції з безпеки у Мюнхені канцлер Німеччини Анґела Меркель захищалася від звинувачень радника президента США з торговельних питань Пітера Наварро.

Неприпустимою «махновщиною» називають експерти  організовану деякими нардепами блокаду окупованих територій Донбасу. Бо б’є не по окупантах, а по Україні.

Одним з головних інструментів доведення України до банкрутства був продаж їй непотрібних обсягів газу за максимальною ціною.