Економіка

26 та 27 жовтня у Львові триватиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч форум відбудеться вже всімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Промислове виробництво в Україні у вересні 2017 року порівняно з відповідним місяцем 2016 року зменшилося на 0,3% проти зростання 1,2% місяцем раніше.

Приймають спонтанні рішення і не замислюються, що треба відкладати гроші на потім. За це «відкриття» здобув… Нобелівську премію з економіки!

покликаний новітній «план Маршалла», який передбачає щорічні інвестиції у нашу економіку більше 5 мільярдів євро.

З початком опалювального сезону міста взялися активніше турбуватися про забезпечення надійного опалення житлових масивів.

На будівлі Податкової служби у Вашингтоні є напис: «Податки – це те, що платимо за цивілізоване суспільство».

На Львівщині що не тиждень, то відкривають новий завод, створюють нові робочі місця.

Фінансовий центр Лондона може бути повністю паралізовано через вплив Brexit на фінансові послуги компаній.

Великобританія до 2022 року покине список п'яти найбільших економік світу.

У МВФ зазначають, що нові прогнози дещо оптимістичніші завдяки позитивним тенденціям у Європі, Азії та прискоренню економічного зростання в США.

У Раді НБУ вважають, що очолити цю установу повинен макроекономіст.

Програма націлена сприяти зростанню капітальних інвестицій в економіку України, підвищенню капіталізації самої економіки і розширення імпортного заміщення.

Згідно з прогнозом Світового банку, в 2017 році українська економіка зросте на 2%, але реформи можуть прискорити зростання в перспективі до 4% у 2018−2019 роках.

У четвертому кварталі 2016 року зовнішній борг скоротився на 2,532 мільярда доларів, або на 2,2%.