Продаж

25-річний житель Мелітополя Руслан хотів продати свою нирку за криптовалюту, однак його оголошення сайти врешті заблокували.

Мерія продає будівлю, де мешкала родина Бачевських, колишню книгарню Яблонського та віллу на Коновальця, 88.

Керівництво футбольного клубу «Карпати» (Львів) заявляє про готовність продати 50% акцій клубу за 1 гривню.

У Києві працівники поліції викрили діяльність незаконного пункту з продажу підконтрольних медикаментів. Про це повідомляє прес-служба поліції міста Києва в Facebook..

У вересні 2017 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року,  продажі імпортних б / у автомобілів в Україні підвищилися майже в 2 рази до 5 336 тис одиниць.

Після масового отруєння майже 60 осіб прилавки на Привокзальному ринку сяють чистотою. Але ковбасу продавчині все одно беруть голими руками…

В Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюту.

Швейцарський стартап Swiss Alpine Air почав продавати за кордон гірське повітря з Альп.

До приватизації у 2017 році готові три держкомпанії: Аграрний фонд, Державна продовольчо-зернова корпорація і Об'єднана гірничо-хімічна компанія.

З 7 вересня «Укрзалізниця» почне продавати квитки онлайн на ще два потяги до Польщі.

Будинок Де Вер, який був використаний для зйомок фільмів про Гаррі Поттера, як оселя його батьків Джеймса і Лілі, виставлений на продаж.

ПАТ «Приватбанк» та ГО «Transparency International Україна» підписали  договір про використання Електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Фонд державного майна 24 липня оголосив початок проведення аукціонів з підвищенням ціни з продажу пакетів акцій 8 енергетичних компаній.

Танкери продають за борги.

Угода з продажу 100% акцій української «дочки» російського Сбербанку може бути закрита в найближчі два місяці.