Франція

Президент Росії Володимир Путін 29 травня позапланово відвідає з візитом Францію.

Новий міністр оборони Франції Сільві Гулар закликала продовжувати європейські оборонні проекти і більш тісно співпрацювати з Німеччиною.

Поблизу Парижу випробовують нову безпровідну технологію зарядки електромобілів за допомогою обладнання, вмонтованого в дорожнє полотно.

Президент

Франції Еммануель Макрон представив склад нового Кабінету міністрів країни.

Україна вже вдесяте представить свій національний павільйон, а за головну нагороду поборються 18 фільмів.

Лідер збірної України з легкої атлетики в бігу на 100 м з бар'єрами Анна Плотіцина виграла міжнародний турнір Meeting Elite de Montgeron у французькому Монжероні.

Президент США Дональд Трамп має намір провести зустріч з новим очільником Франції Еммануелем Макроном 25 травня у Брюсселі.

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що робота в «нормандському форматі» (Франція, Німеччина, Україна, РФ) триває незалежно від виборів у країнах-учасницях такого процесу.

Попередні дані американської кібербезпекової компанії Flashpoint вказують на те, що атаку проти Макрона здійснила група APT 28, також відома як Fancy Bear, пов'язана з російським Головним розвідувальним управлінням.

Рятувальники знайшли тіла трьох лижників – двох чоловіків та однієї жінки.

Після перших офіційний результатів виборів у Франції, що засвідчили впевнену перемогу Еммануеля Макрона, курс євро різко зріс.

У Франції під час акцій протесту після перемоги Еммануеля Макрона на президентських виборах було затримано кореспондента RT Шарлотту Дубенську.

Марін Ле Пен після поразки у другому турі виборів президента Франції оголосила про «глибоку трансформацію» своєї партії «Національний фронт».

Это было третье за короткое время, всего лишь за год, большое сражение двадцать первого века с двадцатым, притом в самых главных демократических странах.

Дружина Макрона вразила чуттєвим жестом після промови чоловіка