Франція

Львівський сирота провів захоплюючу місячну подорож з одного «міста Лева» в інше.

У Парижі, за даними поліції, вийшли на вулиці 16 тисяч демонтрантів, які невдоволені пропозицією президента країни щодо поправок у Трудовому кодексі.

Але найцікавіші цифри — щодо можливого приєднання України до НАТО. Його вже сьогодні (за умови відповідності Києва критеріям Альянсу) готові підтримати… 58% жителів семи держав ЄC, у яких провели опитування.

Французький міністр освіти Жан-Мішель Бланке пообіцяв виконати передвиборну обіцянку Еммануеля Макрона і заборонити школярам користуватися мобільними телефонами в класах. Про це повідомляє RFI.

Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп у середу, на наступний день після масштабних протестів, пообіцяв все ж проштовхнути трудову реформу.

У Франції починаються акції протесту проти запланованих урядом Макрона трудових реформ

На півночі Франції невідомі застрелили чотирьох осіб, у тому числі двох дітей.

Згідно з даними опитування, яке компанія Ifop провела для газети Le Journal du Dimanche (JDD), більшість французів висловила незадоволеність діяльністю президента Франції Еммануеля Макрона.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Польща перебуває на шляху самоізоляції в Європі.

У Франції при сходженні на гору Монблан загинув 42-річний альпініст з України.

«Міністерство закордонних справ ДНР» на виконання вказівки кураторів із ФСБ РФ та Олександра Захарченка активізувало роботу щодо створення так званих «представництв республіки» у країнах ЄС.

Наїзд на військових у французькому місті Леваллуа-Перре неподалік від Парижа, який було скоєно у середу вранці, був спланованим актом.

У французькому місті Леваллуа-Перре неподалік від Парижа невідомий наїхав автомобілем на групу солдатів.

190 тисяч французів підписали петицію проти надання статусу першої леді Франції дружині президента Бріжит Макрон.

Близько 700 французьких громадян воювали в Іраку і Сирії на боці ісламістських угруповань.