Франція

Вперше в історії країни відразу чотири кандидати зберігають реальні шанси на вихід у другий тур.

Результати останніх соціологічних опитувань свідчать про гостру боротьбу за перемогу у першому турі президентських виборів у Франції.

Хто стане «королем»? Трішки кращі шанси на вихід у другий тур президентських виборів мають Ле Пен і Макрон. Але сенсації не виключені…

25 лауреатів Нобелівської премії з економіки у своєму зверненні засудили заяву кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен про вихід країни з ЄС у разі її перемоги на виборах.

Генеральна дирекція внутрішньої безпеки Франції попередила головних кандидатів президентських виборів про терористичну загрозу їх особистої безпеки.

В оточенні кандидатів Франсуа Фійона і Емманюель Макрона підтвердили інформацію, що вони отримували такі дані від правоохоронців.

Facebook закрив близько 30 000 фальшивих акаунтів, що поширювали фейкові новини перед президентськими виборами у Франції.

Лідер партії «Вперед» та незалежний кандидат на посаду президента Франції Еммануель Макрон дещо втратив у рейтингу, однак він, як і раніше, лідирує у передвиборчих перегонах.

Щонайменше 30 людей постраждали внаслідок вибуху в Вільпенті, передмісті Парижа.

Франція змушена мати справу з урядом, який незаконно прийшов до влади в результаті революції на Майдані.

Вона також пообіцяла у разі перемоги на виборах працювати над скасуванням західних санкцій щодо Москви.

Для організації зустрічей Фійон використовував свої зв'язки, які він накопичив за час того, як працював прем'єр-міністром Франції.

Незалежний кандидат Еммануель Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції, що відбулися ввечері 20 березня.

Кандидат в президенти Франції Еммануель Макрон не збирається зміцнювати відносини з президентом Росії Володимиром Путіним.

У Парижі через анонімне повідомлення про бомбу евакуювали офіс фінансової прокуратури, яка веде розслідування щодо кандидатів у президенти Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійона.