Франція

Франція змушена мати справу з урядом, який незаконно прийшов до влади в результаті революції на Майдані.

Вона також пообіцяла у разі перемоги на виборах працювати над скасуванням західних санкцій щодо Москви.

Для організації зустрічей Фійон використовував свої зв'язки, які він накопичив за час того, як працював прем'єр-міністром Франції.

Незалежний кандидат Еммануель Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції, що відбулися ввечері 20 березня.

Кандидат в президенти Франції Еммануель Макрон не збирається зміцнювати відносини з президентом Росії Володимиром Путіним.

У Парижі через анонімне повідомлення про бомбу евакуювали офіс фінансової прокуратури, яка веде розслідування щодо кандидатів у президенти Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійона.

На перших теледебатах 20 березня 2017 року зустрінуться п'ять основних претендентів.

У крові чоловіка, який напав на патруль в аеропорту Орлі, знайшли сліди кокаїну та марихуани, а також високий відсоток алкоголю. Застрелений у аеропорту Орлі нападник перебував під дією алкоголю та наркотиків.

Чоловік, убитий у французькому аеропорту «Орлі», був відомий поліції і розвідці, оскільки раніше в суботу на півночі Парижа поранив офіцера, який намагався перевірити його документи.

В першому турі виборів братимуть участь 11 кандидатів.

Видатний український археолог і антрополог Федір Вовк був нагороджений орденом Почесного легіону Франції.

 Легкі поранення отримала людина, яка відкрила поштове відправлення.

Українська жіноча команда лучниць завоювала бронзу Чемпіонату Європи зі стрільби з лука, не залишивши жодних шансів росіянкам.

Незалежний кандидат у президенти Франції Еммануель Макрон випередить в першому турі виборів лідера ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен.

За словами кандидата в президенти Франції, загрозою для Європи є розв'язання холодної війни з Росією.