Українська тенісистка Світоліна увірвалася в топ-6 світового рейтингу

• 22.05.2017, 23:17
  • 6 298

Перемога спортсменки в Римі стала рекордною для України.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, яка 21 травня Світоліна виграла тенісний турнір у Римі Світоліна виграла тенісний турнір у Римі перемогла на престижному турнірі в Римі, встановила особистий і національний рекорди у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Спортсменка перемістилася в рейтингу одразу на п'ять позицій і перебралася на шостий рядок в списку найкращих тенісисток планети.

Леся Цуренко посідає 42 місце, а Катерина Бондаренко — 92. Обидві спортсменки опустилися на одну позицію.

14-річна українка Марта Костюк, яка нещодавно 14-річна українка Костюк виграла дорослий тенісний турнір в Угорщині 14-річна українка Костюк виграла дорослий тенісний турнір в Угорщині виграла перший дорослий турнір, перебуває на 505-му рядку рейтингу.

Зазначимо, що титул в Римі став для українки вже четвертим цього року. Раніше Еліна святкувала перемогу на турнірах в Стамбулі, Дубаї і Тайпеї.

Перша «ракетка» України Світоліна перемогла у турнірі в Римі

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна здобула перемогу над румункою Сімоною Халеп у вирішальному матчі Italian Open в Римі.

Як повідомляє Sportarena, спортсменки зіграли з рахунком 6: 4, 5: 7, 1: 6

У півфіналу українка перемогла іспанську спортсменку Гарбіньє Мугурусу з рахунком 4:1. Зазначається, що іспанка після першого сету відмовилася продовжувати боротьбу.

Джерело: hromadske.ua

Світоліна вийшла у фінал турніру в Римі

У фіналі турніру в Римі Світоліна зіграє з румунською тенісисткою Сімоною Халеп.

11-а ракетка світу Еліна Світоліна стала фіналісткою грунтового турніру WTA Premier 5 в Римі.

Найкраща тенісистка України в півфіналі турніру пройшла чинну чемпіонку "Ролан Гаррос" Гарбин'е Мугурусу.

Іспанська спортсменка відмовилася від продовження боротьби в першому сеті.

На той момент рахунок у поєдинку був 4:1 на користь Світоліної. Українка після цієї перемоги очолить чемпіонську гонку WTA на наступному тижні.

В поточному сезоні Світоліна вже встигла виграти три турніри WTA. У 2017 році українка перемагала на турнірах в Тайбеї, Дубаї та Стамбулі.