Українська легкоатлетка встановила рекорд сезону і здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи

• 20.08.2022, 13:15
  • 1 254

Спортсменка Марина Бех-Романчук стрибнула на 15 метрів, встановила рекорд сезону і взяла золоту медаль на Мультиспортивному чемпіонаті Європи у легкій атлетиці. в Мюнхені

Про це пише Суспільне.

Українська спортсменка стала чемпіонкою Європи в потрійному стрибку, встановивши рекорд європейського сезону.

На четвертий фінальний день вже у першому стрибку вона показала результат 14.81 метрів — новий рекорд сезону в Європі.

Після цього українська легкоатлетка лідирувала упродовж усього фіналу. А у п’ятому стрибку вдруге побила рекорд сезону, стрибнувши за 15 метрів — 15.02 м.

«Звичайно, розуміла, що можу зачепити цей 15-метровий рубіж. Це була основна ціль. Відверто скажу: у мене не було задачі (виграти — ред.) медаль чи ще щось — хотіла результату, який врешті-решт мене задовільнить та принесе якогось позитиву», — каже Бех-Романчук.

На Мультиспортивному чемпіонаті Європи у легкій атлетиці Україна здобула ще дві медалі. Їхніми авторками стали бігунки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова, які виграли срібло та бронзу на дистанції 400 метрів з бар'єрами.