Добрий господар

Любов Годованець, котру в селі Почапинці на Лисянщині більше знають як Любу Житомирську, унікальна вже тим, що навіть у 68 років ставить перед собою мету, на перший погляд недосяжну, вперто йде до неї, і таки домагається бажаного. Особистим прикладом жінка доводить: нічого неможливого немає. Досить лише дуже захотіти.

Скільки себе пам’ятає Микола Журба, завжди любив доглядати домашню живність. Ще в ранньому дитинстві мріяв про великий акваріум, заселений екзотичними рибками. Аби купити його, хлопчикові довелося довго відкладати копійки, які мама давала на шкільні сніданки.

Кожному господареві знадобиться розсада капусти. Вирощувати її розпочинають уже наприкінці зими.

Житель міста Тлумача Андрій Луців закінчив місцевий аграрний коледж, потім здобув вищу економічну освіту. Здавалося б, попрямує підприємницькою стежкою. Але життя внесло свої корективи.    2005 року юнак подався на заробітки до Києва — у фірму «Квіти України», яка озеленює столицю. 20-річний хлопець охоче опікувався декоративними кущами. За 1,5 року навчився відчувати серцем кожну рослину, доглядати й живцювати молоді пагони.

Яблука Миколи Олійника смакують навіть президентам

Наша улюблена справа – вирощування овочів. Перше місце займають помідори, яких маємо близько сотні сортів.

На землі з любов’ю працювати – то й прибутки можна мати, – переконаний молодий господар Анатолій Габрильчук

Зима – найкраща пора для ремонту й виготовлення вуликів та інвентарю. Наведемо декілька практичних порад досвідчених бджолярів-практиків:

Хоча Ганна Лукаш чималу частину життя віддала школі, а останні два десятиліття очолює профспілковий комітет освітянської галузі Кролевецького району, однак ніколи не цуралася праці на землі.

Свого часу Тарас Німець, як і більшість односельців, традиційно вирощував свинок.

Селера може рости протягом усього року. Дасть вона зелень навіть узимку.