Сміття

Наразі три міста Львівської області відповідно до меморандуму, приймають на утилізацію та захоронення сміття зі Львова.

Роман Федишин – про своє бачення причин і вирішення сміттєвої проблеми у Львові.

Французька компанія «Egis» більше 2 місяців працює над проектом «Міська стратегія поводження з твердими побутовими відходами для міста Львова"

Поліція викликатиме на допит працівників ЗМІ та громадських активістів, які були присутні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Позиція Львівської міської ради залишається принциповою – усі, хто здійснює скиди сміття поза межами полігонів, поза межами укладених договорів, мають бути притягнені до відповідальності найсуворішим чином.

У селі Підгірці Обухівського району Київської області поліція затримала вантажівки, які зсипали на землю сміття зі Львівщини.

На Житомирщині затримано фуру, яка вивантажила «львівське» сміття.

Посадовців ЛМР викликають на допити у поліцію за результатами останнього засідання комісії.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 428 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 34,5% від загальної кількості.

Протягом цього тижня Дрогобич підпише угоду зі Львовом щодо прийняття сміття на місцевий полігон.

У Львові станом на ранок суботи, 6 квітня, сміття не вивезено з 419 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 33,8% від загальної кількості, повідомили в управлінні житлового господарства Львівської міської ради.

Поки лише місто Червоноград Львівської області погодилось підписати угоду про вивезення на його полігон сміття з обласного центру.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на ранок 2 травня сміття не вивезено з 398 контейнерних майданчиків житлового фонду Львова. Це становить понад 32% від загальної кількості, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У традиційному відеозверненні міський голова Львова прокоментував ситуацію щодо вивезення сміття з міста.

Ще два міста підписали документ з певними умовами.