Сміття

У Львові в період з 23 червня до 13 липня прибрали 677 переповнених контейнерних майданчиків. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на сесії Львівської обласної ради прокоментував співпрацю міста та області у питанні вивезення ТПВ.

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 5820 тонн сміття.

З міста Львова вивезли 92% ТПВ з перенакопичених майданчиків

Станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 272 майданчики, що становить 22%.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

У розрізі районів: Шевченківський – 66 не вивезених майданчиків, Залізничний – 9, Личаківський – 2, Франківський – 71, Сихівський – 124. Очищені всі майданчики у Галицькому районі.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 10 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 5 – біля закладів охорони здоров`я), а це 5% від загальної кількості.

На перевантажувальних станціях знаходиться 3 тис. тонн не вивезеного сміття.

Мешканців міста просять повідомляти про переповнені майданчики у Львові.

Як повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 6040 тонн сміття.

У Львові очищено вже 70% перенакопичених контейнерних майданчиків

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, за минулу добу прибрали ще 12 контейнерних майданчиків, які були перенакопиченими, вивезли – 180 тонн ТПВ.

Станом сьогодні на ранок у місті залишається перенакопиченим понад 8360 тонн сміття, — повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Динаміка щодо вивезення ТПВ покращилась — вивезено на 210 тонн більше сміття, ніж продукує місто в добу.

У Львові накопичені відходи вже забрали із вантажівок та станцій перезавантаження. Тепер збирають із землі на сміттєвих майданчиках.

Міськрада і ОДА торгуються щодо тексту ухвали про передачу повноважень з вивезення ТПВ.

У середу, 28 червня, з міста вивезли 380 тонн ТПВ, з них 145 тонн — по тих домовленостях, які має місто, 235 тонн – по лімітах, які надані перевізникам після засідання комісії з питань ТЕБ і НС. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові очищено 42% перенакопичених сміттєвих майданчиків.