Сміття

Райцентр Самбір на Львівщині готовий приймати львівське сміття в обмін на дозвіл повернути приміським автомобільним маршрутам кінцеву зупинку біля головного залізничного вокзалу обласного центру.

Міський голова Львова готовий вийти на публічні дебати щодо сміттєвої кризи – з президентом, прем’єром і головою ЛОДА.

Сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийняте рішення, яке має забезпечити в кількаденний термін вивезення ТПВ з території міста Львова.

Скидається на те, що команда Порошенка-Луценка, після довгих вагань (і хочеться, і колеться), таки вирішила “валити” Садового.

Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок тверді побутові відходи не вивезено із 376 майданчиків.

Очільник Мінприроди розповів, як нам вийти зі «сміттєвої кризи».

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що у місті потрібно оголосити надзвичайний стан через проблеми з вивезенням сміття.

Львівська обласна державна адміністрація зверталася із запитами (усними й письмовими) до Львівської міської ради з проханням надати докази арешту і блокування великогабаритних транспортних засобів.

Приватний полігон ТПВ на Донеччині розірвав угоду з ЛМР через тиск державних органів.

Міська влада Львова повинна краще контролювати процес вивезення з міста сміття, адже сміттєвози викидають його на узбіччя доріг по всій Україні.

До Кривого Рогу намагалися проїхати дві фури, завантажені львівським сміттям.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, які дороги ремонтуватимуть цьогоріч.

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС із розгляду ситуації щодо проведення робіт на ЛКП «Збиранка».

На Полтавщині за рішенням суду затримані вантажівки з львівським сміттям, які були виявлені 1 березня на території Білецьківської сільської ради.

Львівське сміття знайшли на Полтавщині — у райцентрі Глобине.