Сміття

У ЛОДА підписали угоду, згідно з якою львівське сміття будуть утилізовувати на полігонах області.

У Львові підписали меморандум про розблокування полігонів ТПВ на території області.

Кабмін разом з Львівською обласною державною адміністрацією та місцевими органами самоврядування області знайшли тимчасове вирішення проблеми утилізації сміття у Львові.

Дві фури зі сміттям, а це близько сорока тонн, зупинили поліцейські Тернопільщини неподалік Малашівського сміттєзвалища.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 338 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 27,3% від загальної кількості.

Про виявлене сміття поліцейським повідомив один з працівників сміттєзвалища.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак розповів «ВЗ» про майже безнадійний пошук нових полігонів.

Свого часу КМДА відмовилася від проекту будівництва сміттєспалювальних заводів на Київщині, зокрема, у с. Підгірці

В облраді відбулася зустріч депутатів ВР від Львівщини з представниками міст області, керівництвом Львова та області. Йшлося про вивезення ТПВ зі Львова  й  будівництво сміттєпереробного комплексу.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 437 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 35% від загальної кількості.

Мігово, Велике, Княжпіль… Старосамбірщина. На узбіччях – великі мішки зі сміттям.

Сміттєвий антирекорд: у Львові понад 40 відсотків майданчиків зі сміттям перевантажені. Перевізники фізично не мають куди вивозити відходи, адже щодня отримують відмови від полігонів.

оловні лікарі 15 комунальних медичних закладів Львова підписали колективне звернення до голови ЛОДА, уряду та президента з проханням допомогти з вивозом сміття з міста. Ситуація з вивозом сміття з міста є критичною, а при підвищенні температури повітря до 15 градусів у місті можуть поширюватись інфекційні захворювання.

За вирішення сміттєвого протистояння взялися нардепи від Львівщини.

Невідомі звалили купу сміття просто на дорозі у Броварському районі. Серед непотребу є зошити і документи зі львівськими адресами.