Освіта

Національна Рада реформ підтримала концепцію Нової української школи та рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту»,  а також про інклюзивну освіту.

За словами президента, близько 10 мільйонів українських громадян зараз навчаються в середній школі, в системі професійно-технічної освіти, у вищий школі.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

У Криму планується видання оригінальних підручників з української мови та літератури.

Марина Порошенко та Лілія Гриневич презентували і передали ноутбуки з інтерактивними програмами навчання для інклюзивних шкіл Запорізької області

Сьогодні в офісі ІТ-компанії «Symphony Solutions» (вул. Наукова, 2Б) пройшла конференція з інновативного навчання. Зустріч організували в рамках програми «Е-освіта», що покликана поширити використання електронних технологій в навчально-виховному процесі. Зустріч відвідали вчителі львівських шкіл, представники ІТ-сфери міста, бізнес-структур, громадських організацій, посадовці та міський голова Львова.

З метою ознайомлення з інноваційними методиками в освітній галузі м. Львова та обміну досвідом, до Львова у період з 13 до 17 березня приїхала делегація із 42 директорів та учителів початкових класів опорних загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області.

Але бюрократія страшна: щоб звернутися до викладача, потрібно написати йому офіційного листа у паперовій формі…

Заступник міністра освіти і науки розповів, як треба мотивувати учнів до навчання і які для цього потрібні зміни у законодавстві.

У загальноосвітніх школах курси «Історія України» та «Всесвітня історія» об'єднають в один предмет для учнів 10−11 класів, які отримуватимуть профільну освіту.

 Штрихи до портрета правителя Австрійської імперії Франца І, який пришвидшив розвиток освіти в Гали

чині.

Дітям потрібно дати можливість сконцентруватися на тих предметах, які їм необхідні для вступу до вузів, сказала міністр освіти і науки.

Міністерство освіти і науки має намір суттєво скоротити кількість обов’язкових предметів інваріантної складової у старшій школі.

Посол України в Молдові Іван Гнатишинта міністр освіти Республіки Молдова Коріна Фусу підписали Протокол про співробітництво у сфері освіти до 2020 року.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік пріоритетних професій, підготовка спеціалістів з яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.