Освіта

У Львові в одній зі шкіл розгорівся скандал через те, що батьки однієї з учениць відмовилися скидатися на покупку нових меблів. У результаті дитині не дали вішати куртку в шафу і поставили стілець для одягу. У школі ж всі звинувачення відкидають.

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось вручення премій обдарованій молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.

За західну освіту своїх нащадків вітчизняні політики викладають кругленькі суми.

Британець Джефф Едвардс, який останні роки живе на вулиці, вступив до Кембриджського університету.

Чи правильний курс взяла влада у реформуванні професійно-технічної освіти?

У розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт

Міністр освіти Лілія Гриневич зустрілась у Львові з вчителями польської мови.

Із відповідною ініціативою виступив мер.

Візит міністра орієнтовно запланований на 12 жовтня, проте в МЗС поки що не повідомляють точну дату.

Новий стандарт початкової школи сьогодні проходить апробацію в 100 школах України, з 2018 року він ляже в основу нової української школи, на що в державному бюджеті передбачено 1 млрд грн.

Міністр освіти й науки України розповіла «ВЗ» про скандал довкола мовних положень закону про освіту, міфічне «укрупнення» точних предметів, підвищення зарплат вчителям, долю нової української школи та про своє приватне життя.

Непрості питання до директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Освітня реформа передбачає впровадження 12-річного шкільного навчання, а також скорочення тривалості бакалаврату на низці спеціальностей до 3 років.

Директор департаменту освіти й науки ЛОДА Любомира Мандзій розповіла, з якими здобутками і недоліками Львівщина підходить до нового навчального року.

Уряд виділить 1 млрд грн на модернізацію початкової освіти.