Освіта

У Криму планується видання оригінальних підручників з української мови та літератури.

Марина Порошенко та Лілія Гриневич презентували і передали ноутбуки з інтерактивними програмами навчання для інклюзивних шкіл Запорізької області

Сьогодні в офісі ІТ-компанії «Symphony Solutions» (вул. Наукова, 2Б) пройшла конференція з інновативного навчання. Зустріч організували в рамках програми «Е-освіта», що покликана поширити використання електронних технологій в навчально-виховному процесі. Зустріч відвідали вчителі львівських шкіл, представники ІТ-сфери міста, бізнес-структур, громадських організацій, посадовці та міський голова Львова.

З метою ознайомлення з інноваційними методиками в освітній галузі м. Львова та обміну досвідом, до Львова у період з 13 до 17 березня приїхала делегація із 42 директорів та учителів початкових класів опорних загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області.

Але бюрократія страшна: щоб звернутися до викладача, потрібно написати йому офіційного листа у паперовій формі…

Заступник міністра освіти і науки розповів, як треба мотивувати учнів до навчання і які для цього потрібні зміни у законодавстві.

У загальноосвітніх школах курси «Історія України» та «Всесвітня історія» об'єднають в один предмет для учнів 10−11 класів, які отримуватимуть профільну освіту.

 Штрихи до портрета правителя Австрійської імперії Франца І, який пришвидшив розвиток освіти в Гали

чині.

Дітям потрібно дати можливість сконцентруватися на тих предметах, які їм необхідні для вступу до вузів, сказала міністр освіти і науки.

Міністерство освіти і науки має намір суттєво скоротити кількість обов’язкових предметів інваріантної складової у старшій школі.

Посол України в Молдові Іван Гнатишинта міністр освіти Республіки Молдова Коріна Фусу підписали Протокол про співробітництво у сфері освіти до 2020 року.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік пріоритетних професій, підготовка спеціалістів з яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

6 жовтня Верховна Рада підтримала проект закону «Про внесення змін до Закону України „Про вищу освіту“ щодо працевлаштування випускників».

Середню шкільну освіту всі діти Землі здобудуть лише до 2059 року.

Вдалося забезпечити справедливий та прозорий розподіл бюджетних місць.