Освіта

Активісти з громадянської журналістики адаптували міжнародний курс, який має на меті дати базове розуміння основ громадянської журналістики, мережевої безпеки, роботи з відео, фото, аудіо, підвищення медіа-грамотності. Курс орієнтований на широке коло слухачів.

У 1−2 класах початкової школи учням не ставитимуть оцінок, а у 3−4 класах привчатимуть до системи балів.

У 2017 році 20,6% коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) буде спрямовано на ремонти та побудову шкіл.

Ректор, четверо викладачів, бухгалтер і завгосп заново створили Донецький медуніверситет…

З початку червня Львівська область отримала з державного бюджету медичну та освітню субвенцію в обсягах 61,4 млн гривень та 29,1 млн гривень відповідно.

Журналіст «ВЗ» побувала на ЗНО у ролі громадського спостерігача.

Батьки розуміють, що дитина, яка закінчила україномовну школу, матиме більше можливостей для реалізації.

Освітяни готують до запровадження у 2018−2019 навчальному році нових стандартів середньої освіти, зокрема у початковій школі. У п’ятницю, 12 травня, у Львові на всеукраїнській нараді освітян презентували стандарти нової початкової освіти, повідомила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

Про особливості навчання у Віденському університеті.

Національна Рада реформ підтримала концепцію Нової української школи та рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту»,  а також про інклюзивну освіту.

За словами президента, близько 10 мільйонів українських громадян зараз навчаються в середній школі, в системі професійно-технічної освіти, у вищий школі.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

У Криму планується видання оригінальних підручників з української мови та літератури.

Марина Порошенко та Лілія Гриневич презентували і передали ноутбуки з інтерактивними програмами навчання для інклюзивних шкіл Запорізької області

Сьогодні в офісі ІТ-компанії «Symphony Solutions» (вул. Наукова, 2Б) пройшла конференція з інновативного навчання. Зустріч організували в рамках програми «Е-освіта», що покликана поширити використання електронних технологій в навчально-виховному процесі. Зустріч відвідали вчителі львівських шкіл, представники ІТ-сфери міста, бізнес-структур, громадських організацій, посадовці та міський голова Львова.