Корупція

СБУ закінчила перевірку працівників свого Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки за фактами, оприлюдненими в журналістському розслідуванні програми «Схеми», і не встановила фактів незаконного збагачення.

Колишній президент Перу Ольянта Умала (2011-2016) перебуватиме до 18 місяців за гратами, поки прокуратура готуватиме обвинувачення супроти нього.

 «Нафтогаз» оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань.

Україна має зміцнити свої інституції, побороти «ракову пухлину» корупції і не зупиняти реформи.

Україна продемонструвала свою стійкість та спроможність протистояти російській агресії, але для підтримки та подальшого ефективного розвитку має здолати корупцію.

В Парламентській асамблеї Ради Європи створили зовнішній орган з розслідування фактів корупції в організації, до якого увійшли три авторитетних судді з Великої Британії, Франції та Швеції.

брав промосковський журналіст Ігор Гужва. Тож на «в’язня сумління» скандальний редактор  «Страны» не «тягне»…

Лікар вимагав гроші за оформлення медичного висновку про інвалідність дитини.

Хабар у розмірі 200 тисяч доларів чоловік нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.

Кожна копійка від спонсорів тепер під контролем антикорупціонерів.

Військова прокуратура Львівського гарнізону затримала начальника відділу Міжрегіональної митниці ДФС України під час одержання хабаря у сумі понад 60 тис. доларів.

Президент Transparency International Хосе Угас вважає, що екс-президента України Віктора Януковича та його соратників потрібно якнайшвидше судити за корупцію.

4-річна програма переходу на закупівлю ліків від міжнародних установ українського Міністерства охорони здоров'я показала значні результати.

Депутати внесли на розгляд парламенту законопроект, який надалі не дозволить судам відпускати під заставу підозрюваних в незаконному збагаченні, підкупі і видачі хабара.

Чим завершиться театралізована епопея масового затримання податківців часів Януковича?