Корупція

Звинувачений у корупції політик відбувся легким переляком — у СІЗО не сидить. За нього замовили слово 17 нардепів, три міністри і заступник голови ЦВК.

Як зазначають у Бюро, кошти з України виводилися за участі комерційних структур зі щонайменше 10 держав світу.

Розмір предмету злочинів, які розслідуються Національним антикорупційним бюро, досягає 85 мільярдів гривень.

Історія з Миколою Мартиненком — це яскравий приклад махрової політичної корупції. Ось вона — у всій своїй огидній «красі»!

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі слідчого одного з відділів Національної поліції у Львівській області, повідомили в суботу, 22 квітня, у прес-центрі СБУ.

Заступник антикорупційного прокурора прикупив собі нову тачку майже за мільйон

Заступника гендиректора з питань експлуатації ДП «Міжнародний аеропорт Львів» Романа Зазуляка затримали за вимагання та отримання хабара.

Детективи бюро здійснюють досудове розслідування у 319 кримінальних провадженнях, у яких сукупний розмір предмету злочинів перевищує 85 млрд гривень.

Низка народних депутатів України та громадських активістів підписали антикорупційну декларацію з п'ятнадцятьма вимогами до влади.

Під час опитування Ernst&Young 88% українців відповіли, що проблема корупції є для них актуальною.

Зниження рівня корупції в Україні до середнього рівня по ЄС надало б можливість підвищити подушне ВВП країни до 2040 року до 50% від середньоєвропейського і на 20% вище теперішнього.

Розмова з директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником.

Національне антикорупційне бюро стверджує, що наразі потреби у повторному допиті голови ДФС Романа Насірова немає.

Нацагентство з питань запобігання корупції завершило перевірку близько 3 тисяч електронних декларацій, дані по 10 з них передано до Національного антикорупційного бюро України.

Посадовець вимагав 10 тисяч гривень від ФОП за укладання договору та надання в оренду приміщення.