Корупція

Комітет з питань запобігання та протидії корупції рекомендував парламенту прийняти поправку до закону України про запобігання і протидії корупції, яку внесла нардеп від НФ Тетяна Чорновол.

У начальника Шосткинського відділу поліції під час обшуку виявили тисячі доларів, золото, вогнепальну зброю, значну кількість набоїв, ножі, штикножі та прапор Російської Федерації.

Лариса Гольник викрила корупційні схеми у суді, в якому працює. І стала ізгоєм у професійному середовищі…

У п’ятницю, 17 березня, приблизно о 23:00 працівники військової прокуратури спільно з управлінням захисту економіки Нацполіції затримали заступника начальника Львівської митниці Володимира Шокала під час дачі 40 тис. доларів хабара.

Через корупційні злочини держава конфіскувала у минулому році тільки 165 тис. гривень

Працівників СБУ затримали напередодні за підозрою в отриманні хабара.

Ілля Сагайдак, заступник київського голови, виступає за ліквідації «Київтранспарксервіс» через фінансові махінації у сумі понад 46 млн гривень.

Уряд США надав Україні $54 млн додаткової допомоги на реформи і боротьбу з корупцією.

Військова прокуратура викрила на хабарництві начальника Львівської установи виконання покарань — арештного дому № 19 — полковника внутрішньої служби Богдана Гальчишака, повідомив генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook у середу, 15 березня.

Депутата селищної ради Кам’янка-Бузького району засуджено до 4 років позбавлення волі за хабар. Апеляційний суд Львівської області скасував виправдувальний вирок Шевченківського районного суду м. Львова від 4 березня 2016 року.

Суди в Китаї в 2016 році засудили 2 тисячі 862 людини за звинуваченням у корупції.

Колишнього президента Сербії і Чорногорії Светозара Маровича засудили до майже трьох років ув'язнення за корупційні злочини.

Відповідне провадження 1 березня внесли до ЄРДР, повідомлення про підозру поки не вручалося.

Старших офіцерів викрили на хабарі за працевлаштування цивільної особи до Державної прикордонної служби.

Детективи Бюро зібрали вичерпну доказову базу й не погоджуються з рішенням прокурора Кричуна про відсутність складу злочину.