Корупція

Національне антикорупційне бюро відкрило і передало Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі кримінальне провадження  про безпідставну видачу чиновниками МВС цивільним особам нагородної зброї.

Генеральна прокуратура України готує клопотання про арешт одеського бізнесмена Вадима Альперіна, який пропонував працівнику Національного антикорупційного бюро 800 тисяч доларів хабара.

У кримінальному провадженні щодо можливої корупції в НАЗК фігурують співробітники Адміністрації президента й Служби безпеки України, а також нардеп з хабарем у мільйон гривень.

Екс-директору держпідприємства Олімпійський оголосили про підозру в рамках справи про розкрадання коштів під час підготовки Євро-2012.

Сьогодні Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією проводить близько 50 обшуків в шести регіонах України по справі зловживань у особливо великих розмірах і злочинній змові з метою корупційних доходів.

Нові корупційні справи множаться, а старі до суду розвалюються.

З Ігорем Смешком ми зустрілися у Львові після конференції молодих політологів, де він читав їм лекцію про сучасні виклики для України.

Одних «мочив», інших – «відбілював», каже колишня працівниця НАЗК. Ниточки тягнуться до канцелярії президента.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, а також керівника департаменту ДФС, який вручено підозрюваним та їх захисникам.

Влада Саудівської Аравії допитала понад 200 осіб у рамках розслідування корупції у країні, при цьому лише сімох відпустили без пред’явлення звинувачень.

В рамках масштабної кампанії з викорінення корупції у верхніх ешелонах влади Саудівської Аравії вперше в історії була арештована принцеса. Рим бинт аль-Валід ібн Талал була затримана в середу, 8 листопада.

Нацагенство з питань запобігання корупції перевірить лотерейний виграш у 571 тисячу гривень нардепа та лідера

40% громадян вважають, що побороти корупцію неможливо.

Протягом останнього року 25% громадян України, які взяли участь в опитуванні, змушені були давати хабарі.

Депутат Верховної Ради від фракції «Народний фронт» Максим Поляков, якого підозрюють в отриманні хабара, завляє, що з нього знято звинувачення.