Корупція

4-річна програма переходу на закупівлю ліків від міжнародних установ українського Міністерства охорони здоров'я показала значні результати.

Депутати внесли на розгляд парламенту законопроект, який надалі не дозволить судам відпускати під заставу підозрюваних в незаконному збагаченні, підкупі і видачі хабара.

Чим завершиться театралізована епопея масового затримання податківців часів Януковича?

Хто і чому опирається появі в Україні антикорупційної Феміди?

В епіцентрі гучної історії опинився Рішар Ферран, міністр регіонального розвитку, який перед цим був генеральним секретарем макроновського політичного руху «Вперед!»

Антикорупційні органи закликають перевірити дорогий відпочинок очільниці НБУ, не вказаний у декларації.

З початку 2017 року за корупцію було звільнено 257 співробітників Державної прикордонної служби України.

Звинувачений у корупції політик відбувся легким переляком — у СІЗО не сидить. За нього замовили слово 17 нардепів, три міністри і заступник голови ЦВК.

Як зазначають у Бюро, кошти з України виводилися за участі комерційних структур зі щонайменше 10 держав світу.

Розмір предмету злочинів, які розслідуються Національним антикорупційним бюро, досягає 85 мільярдів гривень.

Історія з Миколою Мартиненком — це яскравий приклад махрової політичної корупції. Ось вона — у всій своїй огидній «красі»!

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі слідчого одного з відділів Національної поліції у Львівській області, повідомили в суботу, 22 квітня, у прес-центрі СБУ.

Заступник антикорупційного прокурора прикупив собі нову тачку майже за мільйон

Заступника гендиректора з питань експлуатації ДП «Міжнародний аеропорт Львів» Романа Зазуляка затримали за вимагання та отримання хабара.

Детективи бюро здійснюють досудове розслідування у 319 кримінальних провадженнях, у яких сукупний розмір предмету злочинів перевищує 85 млрд гривень.