Корупція

Торік на Львівщині понад 230 посадовців притягнули до відповідальності за дії, пов’язані з корупцією, прес-служба прокуратури Львівської області.

Влада, як і раніше, продовжує «спати в одному ліжку» з бізнесом.

У США братові і племінникові колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна висунули звинувачення в корупції, відмиванні грошей і змові з метою підкупу державного чиновника.

Слово «корупція» обрали словом 2016 року.

Адміністрація Трампа буде характеризуватися «нульовою толерантністю» до корупції у світі, в тому числі і в Україні".

Політик Міхеїл Саакашвілі заявив, що на закупівлях озброєнь за рік вкрали 2,9 мільярди гривень.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу прокоментував свою позицію щодо прийняття нового закону про вибори та обрання нового складу Центральної виборчої комісії.

У Південній Кореї набирає обертів скандал навколо ймовірної причетності глави держави Пак Кин Хє до корупції.

Співробітники антикорупційної прокуратури  затримали напередодні увечері генерального консула Республіки Молдова у Стамбулі Вячеслава Філіпа, якого підозрюють в корупції.

Україна за даними опитування антикорупційної громадської ініціативи Transparency International увійшла до п'ятірки країн, де більше половини населення — 56% — вважають корупцію проблемою, яка заважає розвиватися економіці.

Якщо мені хтось закине, для чого була потрібна Революція гідності, мовляв, нічого не змінилося, маю “залізний” аргумент — електронні декларації! Ось він — момент істини.

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює макроекономічну ситуацію в Україні, а також заходи, вжиті урядом по боротьбі з корупцією.

Судова система України й досі залишається дестабілізованою через корупцію.

У фонді оцінили успіхи нашої країни щодо досягнення фінансової стабільності, але розкритикували через корупцію.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький прокоментував справe про розтрату держкоштів на ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».