Корупція

Депутати голосували за рийняття рішення щодо земельних питань на свою користь і користь близьких осіб.

Слідчого одного з районних відділів Національної поліції Львівщини викрили на хабарі.

Апеляційний суд Києва скасував вирок до 10 років в'язниці і відпустив з-під варти колишнього директора департаменту забезпечення Державної прикордонної служби Олега Лантвойта.

2 серпня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали особу, підозрювану в розкраданні 27 млн грн ДП НАЕК «Енергоатом».

Правоохоронці затримали двох громадян, які у змові з помічником посадовця Міністерства внутрішніх справ вимагали від представника підприємства понад 1,5 мільйона гривень.

За його словами, основним джерелом політичної корупції в Україні є держпідприємства.

СБУ закінчила перевірку працівників свого Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки за фактами, оприлюдненими в журналістському розслідуванні програми «Схеми», і не встановила фактів незаконного збагачення.

Колишній президент Перу Ольянта Умала (2011-2016) перебуватиме до 18 місяців за гратами, поки прокуратура готуватиме обвинувачення супроти нього.

 «Нафтогаз» оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення незалежних фінансових та антикорупційних розслідувань.

Україна має зміцнити свої інституції, побороти «ракову пухлину» корупції і не зупиняти реформи.

Україна продемонструвала свою стійкість та спроможність протистояти російській агресії, але для підтримки та подальшого ефективного розвитку має здолати корупцію.

В Парламентській асамблеї Ради Європи створили зовнішній орган з розслідування фактів корупції в організації, до якого увійшли три авторитетних судді з Великої Британії, Франції та Швеції.

брав промосковський журналіст Ігор Гужва. Тож на «в’язня сумління» скандальний редактор  «Страны» не «тягне»…

Лікар вимагав гроші за оформлення медичного висновку про інвалідність дитини.

Хабар у розмірі 200 тисяч доларів чоловік нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.