Савченко

Також депутат закликала відмовитися від недоторканності президента та суддів.

Народний депутат Надія Савченко розповіла про невдалі спроби російської влади завербувати її, коли вона знаходилась у російському СІЗО.

Народний депутат Надія Савченко та її сестра Віра анонсували всесвітній протест на Майдані. Акцію заплановано на суботу, 21 січня.

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що опубліковані нею списки полонених зараз некоректні, дані уточнюватимуться.

На думку політолога Євгена Магди, колишня заручниця Кремля стає інструментом дестабілізації ситуації в Україні.

Народний депутат Надія Савченко порушила низку норм українського законодавства, опублікувавши свій список полонених.

У  1979 році вийшов фільм “Бути там, або Садівник” — про садівника, якого випадково висунули на посаду президента держави.

Народна депутатка України Надія Савченко внесла уточнення до опублікованих 10 січня списків військовополонених і зниклих безвісти українців на Донбасі.

Публікація списків народним депутатом Надією Савченко українських заручників не прискорила процес їх звільнення і нічим не допоможе заручникам.

Служба безпеки України відреагувала на публікацію нардепом Надією Савченко списку українських заручників, яких утримують бойовики.

Раніше СБУ обіцяла провести з нардепом роз'яснювальну роботу через намір оприлюднити таку інформацію.

Депутат Верховної Ради Надія Савченко планує нові зустрічі з ватажками «ДНР» та «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким і розраховує провести одну з них в Києві.

Назва громадської платформи «РУНА», яку сьогодні у Львові представила разом із двома співорганізаторами народний депутат Надія Савченко, розшифровується так: рух, реформи, революція українського народу. І це буде не політичний проект.

Народний депутат Надія Савченко під час спілкування з представниками СБУ за підсумками поїздки до Мінська, де вона провела зустріч з ватажками бойовиків «Л/ДНР», розкрила подробиці розмови з Олександром Захарченко та Ігорем Плотницьким.

Матір вбитого «кіборга» Ігоря Брановицького прокоментувала поїздку нардепа Надії Савченко в Мінськ, де вона зустрілася з ватажками бойовиків «ДНР» і «ЛНР».