Савченко

Руслана Лижичко шокувала.

Зі Савченко, звичайно, давно все зрозуміло. Через це про неї й писати якось “стрьомно”, гидко.

На засіданні парламентського комітету нацбезпеки і оборони під час обговорення внесених до Верховної Ради законопроектів про реінтеграцію Донбасу посварилися позафракційний депутат Надія Савченко і нардеп від «Народного фронту» Юрій Береза.

Народний депутат Надія Савченко потрапила у ДТП на трасі н-14, мiж Кiровоградською i Миколаïвською областями.

 В ексклюзивному інтерв’ю «ВЗ» генерал-лейтенант Олександр Скіпальський розповів про російську агентуру, якою нашпигована Україна.

Координатор волонтерської групи «Патріот» Олег Котенко вважає, що нардеп Надія Савченко виконує спецоперацію російських спецслужб.

17 липня 2017 року Міністерство юстиції зареєструвало політичну партію «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Також на час перевірки відсторонили поліцейського, якого звинуватив у своєму побитті представник однієї з партій.

Націоналісти звинуватили нардепа у «співпраці з російською владою і ФСБ», після чого стався конфлікт.

Народний депутат Антон Геращенко заявляє, що в справі про замах на його життя була допитана народний депутата Надія Савченко.

Народні депутати Семен Семенченко («Самопоміч») і Надія Савченко (позафракційна) спекулюють на темі заручників, не будучи причетними до звільнення жодного українця з полону проросійських терористів.

Ватажок донецьких бойовиків Олександр Захарченко високо оцінив шанси народного депутата Надії Савченко на успішну участь в майбутніх виборах президента України.

Народний депутат Надія Савченко переконана, що скасування закону Савченко суперечить Конституції і просить президента ветувати це рішення Ради.

Відома мовознавець – про свій шлях у політику, про «бізнесовий» парламент, освітянський і мовні закони та про гостроту своїх висловлювань.

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що скасування норми про зарахування ув'язнення в СІЗО до терміну позбавлення волі «день за два» не є проблемою, а нові норми її влаштовують.