Росія

Громадянин України Артур Панов, якого влада Росії звинувачує у підготовці теракту в Ростові-на-Дону, подав скаргу до Європейського суду з прав людини.

До будівництва стадіону було задіяно мінімум 110 робочих з КНДР, які проживали і виконували свої обов'язки в рабських умовах.

В нинішньої адміністрації Трампа немає чітких позиції, чи підтримувати санкції часів Обами Білий дім переглядає серію санкцій, запроваджених проти Росії командою колишнього президента Барака Обами.

Федеральне бюро розслідувань США перевіряє зятя президента США Дональда Трампа Джареда Кушнера в рамках розслідування про зв’язки Адміністрації президента з Росією.

Українська співачка Світлана Лобода, яка не раз піддавалася критиці на батьківщині за часті виступи в Росії, похвалилася новою роботою в країні-агресорі.

Сенатор-республіканець, голова комісії сенату США з закордонних справ Боб Коркер пропонує накласти нові санкції на Росію.

Міністр інфраструктури спростував інформацію про припинення залізничного сполучення з Росією.

В «Укрзалізниці» не розглядають можливості припинення пасажирського залізничного сполучення з Росією.

Російська Федерація перетворила Крим на свою військову базу і є великою загрозою для всього демократичного світу.

Він навів приклад спроби державного перевороту в Чорногорії у жовтні, імовірно організованого Росією, щоб завадити інтеграції країни в НАТО.

ДТП трапилася в Новгородській області РФ.

Росія зняла заборону на імпорт української солі.

У першому кварталі 2017 року Німеччина збільшила експорт до Росії майже на третину, а імпорт із РФ — на 35%.

Колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки збрехав минулого року під час виборчої кампанії, що отримував гроші за виступ у Москві не від російського урядового телеканалу RT, а від американського агентства.

Президент США Дональд Трамп просив керівництво Національної розвідки і Агентства національної безпеки США допомогти йому відтермінувати розслідування ФБР щодо можливих зв'язків його кампанії з Росією.