Росія

Спецпредставник США в Україні Курт Волкер вважає, що змусити Росію припинити війну на Донбасі можна зацікавивши її в цьому.

У Росії за тиждень евакуювали близько 400 тисяч осіб у 80 містах через фейкові «замінування».

Знаменитий  голлівудський оскароносний актор Морган Фрімен  оприлюднив у Ютубі сенсаційне відеозвернення. У ньому 80-річна зірка звинуватила Путіна у системних атаках на демократію у світі та закликала президента США захистити Америку від агресії Росії.

Екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер переконаний, що жоден російський президент у майбутньому не виведе Крим зі складу Росії.

Глава Литви Даля Грибаускайте закликала лідерів усього світу повернутися до Східної Європи, де Росія застосовує «методи шантажу, насмішок і агресії».

Українські дипломати та РНБО ведуть перемовини щодо консолідованої заяви стосовно злочинів Росії на території України

Два російських військово-транспортних літаки «Іл-76» минулого тижня порушили повітряний простір Литви.

Чоловік послався на консула, який повідомив, що Павлу виразками обсипало обличчя, шию і тіло.

Партнери України можуть послабити санкції проти Росії після введення на Донбас миротворців ООН з повноцінним мандатом.

Спільні масштабні військові навчання Росії й Білорусі «Захід-2017», які відбуваються з 14 по 20 вересня, схожі на підготовку до великої війни.

Спецпредставник США наголосив, що на РФ накладені два типи санкцій, і самого лише виконання мінських домовленостей недостатньо для їх скасування.

Допоки діють санкції проти Росії та деякі світові лідери їх підтримують, Україні слід зміцнювати енергетичну незалежність, щоб формувати гарний образ в очах населення східних областей.

Спецпредставник США з питання України Курт Волкер наполягає, що санкційні обмеження з РФ можуть почати знімати лише в разі повного виконання мінських домовленостей та відновлення контролю України на Донбасі.

Американський представник пояснив, що б Києву довелося зробити, якби справжня миротворча місія з'явилася в Донбасі.

Є версія, що бомбардувальник міг невдало зайти на посадку.