Росія

Заарештованого в Росії українського журналіста Романа Сущенка планують ув'язнити на 20 років.

У п’ятницю, 17 листопада, шість уродженців Чечні, яких звинувачують у хуліганстві, спробували перерізати собі вени під час засідання Мосміськсуду.

У четвер, 16 листопада, в Мурманській області Російської Федерації впав метеорит.

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) прийняло рішення не відновлювати членство Росії в організації.

Перша світова війна, яка закінчилася майже 100 років тому, поклала край існуванню двох з трьох так званих клаптикових імперій — Австро-Угорської, Османської і Російської. «Клаптиковими» їх називали тому, що складалися з багатьох етносів і мов. До складу Австро-Угорської, наприклад, входили народи, що розмовляли не тільки німецькою і угорською мовами, а й українською, польською, чеською, італійською, хорватською, словенською. Багатомовними були Османська і Російська імперії. Підйом національно-визвольних рухів у Європі, що розпочався у другій половині 19-го століття, завершився створенням багатьох національних держав, де основною ознакою була мова.

З Ігорем Смешком ми зустрілися у Львові після конференції молодих політологів, де він читав їм лекцію про сучасні виклики для України.

Мова йде про півзахисника з ФК «Олександрія» Євгена Банаду.

Вартість будівництва залізниці Журавка — Міллерово в обхід України оцінюється в суму близько 56 мільярдів рублів.

За це йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Білорусь намагається побудувати з Росією єдину державу.

За словами Дінзе, українця вже перевели з ШІЗО.

Влада Іспанії має докази про втручання груп з Росії під час проведення референдуму про відокремлення Каталонії від Іспанії з метою дестабілізації іспанської держави.

12 листопада в Москві відбулася церемонія вручення однієї з найголовніших музичних нагород у РФ – «Золотий грамофон». Отримували нагороди там не тільки російські зірки, а й українські, пише УНІАН.

Російське антидопінгове агентство не буде реабілітоване, це рішення може привести до усунення збірної РФ від участі в Олімпіаді 2018 року.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що хоче мати добрі відносини з Російською Федерацією для врегулювання ситуації в Україні.