Росія

Будь-яке припущення того, що РФ і США могли бути союзниками в Сирії, не підтверджується.

Україна розчарована діями Росії, що перешкоджає розширенню мандату Місії на всю ділянку кордону.

Український тенісист Олександр Долгополов обіграв кращого на даний момент тенісиста Росії Карена Хачанова і вийшов до півфіналу турніру в шведському Баштаді.

Одна з найбільших авіакомпаній в Європі, національний авіаперевізник Великої Британії British Airways та найбільший авіаперевізник Іспанії Iberia закрили свої представництва в Росії.

Держдепартамент засудив дії проросійських бойовиків, які привели до загострення бойових дій на Донбасі і загибелі українських військовослужбовців, та закликав Москву виконувати умови припинення вогню.

Російський атомний підводний крейсер «Дмитро Донський» найближчим часом пройде повз береги Швеції та Данії.

Речниця верховного представника ЄС із закордонних справ наголосила, що заява Захарченка є елементом тенденції, що викликає занепокоєння.

Ще жодній російськійї компанії не вдавалося запустити турбіну без допомоги компанії-виробника.

Метою закону не є боротьба з радянськими пам'ятниками на кладовищах, де поховані радянські солдати, а запобігання популяризації тоталітаризму у публічних місцях на території країни.

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у Росії, не хоче, щоб його відвідували в тюрмі.

Президент США Дональд Трамп визначився з кандидатурою посла Сполучених Штатів Америки в Росії.

Про це повідомляє Reuters.

На цю посаду Трамп номінував колишнього губернатора штату Юта Джона Хантсмана, який був послом у Китаї при президентстві Барака Обами.

Він служив в адміністрації п'яти президентів США і був кандидатом на пост президента США в 2012 році, однак потім вийшов з гонки, підтримавши Мітта Ромні.

Кандидатуру Хантсмана має розглянути і затвердити Сенат.

Європейська правда

Закон передбачає позбавлення громадянства Росії іноземців, яких засудили за «екстремістським» чи «терористичними» статтями, а також вводить присягу для отримання іноземцями громадянства РФ.

У РФ до організації належать 170 тисяч осіб.

В акваторії Балтійського моря з 21 по 28 липня пройдуть російсько-китайські військово-морські навчання «Морська взаємодія-2017». Спільні навчання РФ і Китаю проводяться з 2012 року.

Рішення про передачу українському флоту американських військових патрульних катерів Islands після навчань Sea Breeze-2017 фактично ухвалене.