Порошенко

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів “ВЗ” про що у кулуарах розмовляв з президентом Петром Порошенком

Президент України Петро Порошенко закликав ЄС більш активно сприяти звільненню українських політв'язнів

Президент Петро Порошенко обговорив з президентом Польщі Анджеєм Дудою питання посилення взаємодії між оборонними відомствами двох країн, зокрема у контексті проведення російсько-білоруських навчань «Захід −2017».

Іноземні інвестори завершили процес розміщення українських суверенних бондів на $3 млрд.

Сенат США схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік», в якому передбачається виділити $ 500 млн для підтримки України у сфері безпеки та оборонній сферах.

Партнери України можуть послабити санкції проти Росії після введення на Донбас миротворців ООН з повноцінним мандатом.

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків».

У президента заплановані зустрічі з Трампом і Трюдо.

За словами екс-президента, що ніхто з учасників переговорів не вірив у Мінськ від початку.

Президент України Петро Порошенко та президент США Дональд Трамп під час зустрічі в Нью-Йорку обговорять результати домовленостей попередньої зустрічі, а також плани взаємодії на майбутнє щодо цілої низки напрямів.

Президент Петро Порошенко зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом 21 вересня.

В Конча-заспі біля одного з ресторанів, де в цей час перебував президент Петро Порошенко, та інші високопосадовці, на журналістів напали співробітники Управління державної охорони.

Антикорупційний суд в Україні може бути створений у 2019 чи 2020 році.

Президент України Петро Порошенко та новопризначений генсекретар ОБСЄ Томас Ґремінґер скоординували підходи щодо розміщення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу.

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі має право на публічний судовий розгляд питання про втрату українського громадянства.