Порошенко

СБУ заявила про прибуття з РФ на територію тимчасово окупованих районів Луганської області додаткових сил ПВК «Вагнера» для збройної підтримки так званого «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета.

Під час участі у саміті «Східне партнерство» президент України Петро Порошенко заявив, що Україна розраховує на  чотири союзи з ЄС — енергетичний, цифровий, митний та на асоціацію з Шенгенською зоною.

2 листопада президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорював з президентом України Петром Порошенко ситуацію із затриманням журналіста Павла Шаройко.

Колишня керівниця Департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Саломатіна оприлюднила листування в месенджері з чиновником Адміністрації президента Олексієм Горащенковим.

Виконання Угоди про асоціацію має бути для ЄС політичним пріоритетом, — наголосив речник президента.

Нинішній президент України Петро Порошенко, лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко та рок-музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук очолюють рейтинг кандидатів на можливих президентських виборах.

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною передали на створення музею Революції гідності 3 млн. грн. благодійної допомоги.

Президент Петро Порошенко анонсував досягнення упродовж кількох місяців домовленостей із деякими країнами про лібералізацію візового режиму.

За західну освіту своїх нащадків вітчизняні політики викладають кругленькі суми.

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що за вказівкою президента її партії не дозволили провести з'їзд в «Українському домі».

Президент Петро Порошенко підписав закон, що скасовує конкурсний відбір голів місцевих державних адміністрацій та керівників центральних органів виконавчої влади.

Повна заборона на поїздки в Російську Федерацію в Україні не була введена через толерантність українського суспільства до масової трудової і соціальної міграції в Росію.

Президент Польщі також відвідає Україну з робочим візитом у грудні.

У той час як партнери по коаліції з «Народного фронту» вирішили провести з’їзд партії, президентська БПП обмежилася «форумом».

В урочистій церемонії складення присяги суддями взяв участь президент України Петро Порошенко.