Порошенко

Новим головою Державної прикордонної служби України став директор департаменту оперативної діяльності ДПСУ генерал-майор Петро Цигикал.

Президент України Петро Порошенко отримав дуже сильну підтримку від президента США Дональда Трампа під час їхньої зустрічі у Білому домі.

Глава Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко написав заяву про відставку із займаної посади.

Правозахисники закликають президента Петра Порошенка не підписувати закон про Конституційний Суд, який передбачає відкрите голосування за кандидатуру омбудсмана.

Лідери Німеччини, Франції, України та Росії знову підтвердили необхідність виконання Мінських домовленостей і домовилися зідзвонитися пізніше.

Президент Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє не штрафувати за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок кібератак.

Президент Петро Порошенко під час телефонних переговорів у «нормандському форматі» вимагатиме негайного забезпечення «тиші» на Донбасі.

Правоохоронці затримали активістку FEMEN Анджеліну Діаш де Кінташ, яка оголена увірвалася на прес-конференцію президентів Петра Порошенка і Олександра Лукашенка у Києві

Активізація бойових дій на Донбасі, результатом якої стало збільшення втрат сил АТО, буде основною темою майбутніх переговорів у нормандському форматі.

Політична еліта України максимально затягує хід реформ і намагається маніпулювати Європейським Союзом задля отримання чергової фінансової допомогти для держави.

Розпочалася зустріч Президентів України та Білорусі

Урочисту зустріч президента України та президента Білорусі намагалася зірвати жінка, яка показала свої груди в будівлі адміністрації і викрикувала «Живе Білорусь».

Президент Петро Порошенко заявляє, що глава Білорусі Олександр Лукашенко запевнив, що територія його країни ніколи не буде використана для агресивних дій проти України.

Президент зазначив, що ЄС і Німеччина готові інвестувати €100 млн для підтримки фонду енергоефективності та створення необхідної інфраструктури.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що влада країни має намір посісти 70-е місце в рейтингу легкості ведення бізнесу Світового банку Doing Business — 2018.

Про це президент  заявив на українсько-грузинському бізнес форумі у Батумі у середу, передає «Інтерфакс-Україна».

Порошенко зазначив, що Грузія посідає 39-е місце у Doing Business.

Він також наголосив, що лише Україна і Грузія демонструють такі темпи зростання.

«Ніхто, окрім нас і вас, не демонструє таких темпів. Ніхто, окрім нас і вас, рішуче не створює привабливий інвестиційний клімат через боротьбу з корупцією, дерегуляцію, децентралізацію», — висловив переконаність Порошенко.

Джерело: Економічна правда