Порошенко

З початк

у 2017 року вже чотири з половиною тисячі українців висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до ЗСУ.

Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістосом Стиліанідесом.

За словами президента, Росія зараз розмістила на окупованих територіях Донбасу 700 танків і 1250 одиниць артилерійських систем.

Офіційним представником Києва став український дипломат Ігор Кизим.

Бойовики на Донбасі цілеспрямовано атакують мирних жителів. Президент Росії Володимир Путін створює там українське Алеппо.

Під час зустрічі віце-президент США Майк Пенс висловив стурбованість з приводу недавнього сплеску насильства на сході України, а також лідери дійшли згоди щодо необхідності негайного і всеосяжного припинення вогню.

Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України українському оперному співаку, волонтеру, учаснику Революції Гідності та війни на Донбасі Василю Сліпаку посмертно.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з прем'єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером обговорили ситуацію на Донбасі і санкції проти Росії.

Визнання Росією документів, виданих проросійськими бойовиками на окупованих територіях Донбасу є «черговим доказом російської окупації і порушення норм міжнародного права».

«Ми – єдина країна, яка зупинила російську армію", – наголосив Яценюк.

Крім того, рішення Ради нацбезпеки містить також два таємних пункти.

За словами речника президента України, посадовці поспілкувалися телефоном.

За словами речника президента України, посадовці поспілкувалися телефоном.

Президент відзначив понад 60 активістів та волонтерів, одного з них посмертно.