Порошенко

Президент зауважив, що політична оцінка діям Росії була дана у багатьох документах і не лише в Україні.

За підсумками 2016 року рейтинг ста найбагатших людей України за версією журналу «Фокус» очолив власник групи СКМ Рінат Ахметов.

Президент Петро Порошенко підписав законопроект № 3081-д про державну підтримку українського кінематографа.

Президент України закликав лібералізувати візовий режим для українців.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Турецької Республіки Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Новий закон збільшує максимальний термін договорів на надання ЕСКО-послуг до 15 років, передбачає можливість проведення єдиного тендера на надання таких послуг відразу для декількох об'єктів.

Сторони закликали активізувати зусилля з обміну полоненими за принципом «всіх на всіх».

Заплановано також виступ президента України в Королівському інституті міжнародних відносин на тему: «Битва за Україну: лідерство і солідарність проти агресії».

Президент України Петро Порошенко з нагоди Христового Воскресіння вітає мешканців країни, бажає сповнення Вселенською християнською радістю і просить Божої ласки для захисників України.

Президент України Петро Порошенко 19 квітня відвідає Велику Британію та візьме участь у конференції Королівського інституту міжнародних відносин Chatham House.

Сума стипендії становитиме розмір трьох прожиткових мінімуму для непрацездатних осіб.

Скасовані служба з питань оборони і служба з питань безпеки.

Президент підписав закон, що передбачає скасування вимоги про обов'язкове використання печаток на документах.

Ватажок терористів «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що готовий вести переговори із президентом України Петром Порошенком.

Державний реєстр буде єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігатиметься інформація про всіх військовозобов’язаних.