Порошенко

Метою документа є донесення об'єктивної інформації про злочини комуністичним тоталітарним режимом на території України.

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської ради Дональд Туск наступного тижня планують провести зустріч на Мальті.

Президент України Петро Порошенко вважає розслідування вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, українського журналіста Павла Шеремета та вибухи на складах боєприпасів у Балаклії справою честі всіх правоохоронних органів.

НАТО залучать до гуманітарного розмінування в Балаклії.

Контроль за виконанням рішення покладено на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Деталі особистої зустріч президента України Петра Порошенка і президента США Дональда Трампа поки що  не опрацьовані, і знаходяться у стані серйозної підготовки.

Рішення про дострокові парламентські вибори залежить від президента Петра Порошенка, точніше, від зовнішніх і внутрішніх факторів, які на нього будуть тиснути, а також від його особистої політичної волі.

Президент Петро Порошенко закликав Кабінет міністрів пришвидшити розгляд питання про охорону судів.

Після закінчення розмови з депутатами президент приєднався до перемовин із МВФ.

Соцопитування свідчать про те, що у результаті позачергових парламентських виборів до Верховної Ради пройдуть менше реформаторів, ніж зараз працюють там.

Блокада тимчасово окупованих територій Донбасу може бути припинена тільки після повернення власникам і під юрисдикцію України захоплених Росією і її маріонетками підприємств.

Виступ Президента Петра Порошенка на Раді регіонального розвитку 20 березня.

У понеділок, 20 березня, під головуванням Президента України Петра Порошенка відбудеться п’яте засідання Ради регіонального розвитку.

Про це повідомляє сайт Глави держави.

«У понеділок, 20 березня, під головуванням Президента Петра Порошенка відбудеться п’яте засідання Ради регіонального розвитку. У засіданні планують взяти участь керівництво Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади», — йдеться у повідомленні.

Джерело: Укрінформ

Президент пообіцяв протидіяти всім, хто «намагатиметься насаджувати в Україні на догоду Росії безлад та анархію».

Президент вважає, що ця справа займе навіть не місяці, а роки.