Польща

Чи допоміг порозумінню між поляками і українцями візит Анджея Дуди до Харкова?

Зміни можуть торкнутися до 200 тисяч осіб.

Голова Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович розкритикував заяву президента Польщі Анджея Дуди щодо встановлення осіб та дати поховань загиблих під час суперечливих подій в історії України та Польщі. За його словами, наразі неможливо ідентифікувати особи загиблих та точні дати їх смерті.

Новий прем'єр-міністр Польщі — “європейське обличчя” партії Качинського.

Польща, як член Ради безпеки ООН, буде підтримувати ініціативу щодо введення миротворчої місії на всій території Донбасу.

Прем’єр Польщі заявив про намір покращити відносини з Україною.

Президент Польщі Анджей Дуда призначив новий уряд Польщі.

Вчора у міську дитячу клінічну лікарню з черговим навчально-консультативним візитом приїхала бригада лікарів-ортопедів з університетської клініки м.Вроцлав (Польща) на чолі з професором Кшиштофом Колтовським. Лікарі консультують і оперують діток зі складними нейроортопедичними патологіями.

Пізно ввечері суботи неподалік Львова вибуховим пристроєм пошкодили автобус, в Міністерстві закордонних справ вважають це провокацією до приїзду в Україну польського президента Анджея Дуди.

Україна потребує Польщі, а от Польща без України здатна собі зарадити.

Безпека Польщі неможлива без нормальних відносин з Україною, а до останнього часу вони були безвідповідальними з боку Варшави.

Працівники Держприкордонслужби затримали двох контрабандистів, які за допомогою квадрокоптера намагались переправити сигарети за кордон.

Новий прем’єр Польщі Матеуш Моравєцький у перший же день затвердження на посаді голови кабінету міністрів заявив, що стосунки з Україною необхідно будувати на історичній правді, а такі події як «геноцид на Волині» забувати не можна.

Дуда відвідає Харків та вшанує пам'ять убитих НКВС польських військових.

Уряд Польщі очолив Матеуш Моравецький Новим прем'єр-міністром Польщі став колишній віце-прем'єр і міністр розвитку і фінансів Матеуш Моравецький.