Нацгвардія

За три роки існування Національної гвардії України загинули 193 бійця цього формування.

Національна гвардія України звернулася до прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити заяви екс-командира полку «Азов» і народного депутата Андрія Білецького.

Депутат Верховної Ради, куратор полку Національної гвардії «Азов» Андрій Білецький заявив про покривання керівництвом Національної гвардії України офіцерів-сепаратистів і систематичної корупції в НГУ.

В окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057).

За попередньою версією правоохоронців, чоловік не впорався з кермуванням.

Національна гвардія України закупила п'ять автобусів-їдалень, які побудовані на базі відомих вже автобусів Еталон А148 «Соняшник».

Поблизу Маріуполя нацгвардійці затримали високопосадовця незаконного збройного формування «ДНР».

Звертаюся до кожного співробітника Національної поліції і до кожного бійця Національної гвардії України. До моїх однодумців!

Захищаючи Україну на сході держави, своє життя уже віддали 190 бійців Національної гвардії.

У Тернопільській області бронеавтомобіль «Козак» Збройних Сил України збив школяра — учня 11 класу.

З 22 серпня всі підрозділи Національної поліції та Національної гвардії буде переведено на цілодобовий посилений варіант несення служби.

Під час обшуку в лабораторії правоохоронці вилучили складові для виготовлення амфетаміну, рецептуру, фольгу для пакування та електронні ваги.

Поліція розслідує подію за статтею «хуліганство».

Представники Національної гвардії України — заступник командувача Нацгвардії Микола Балан і полковник Володимир Грабчак — зустрілися у Варшаві із заступником генерального командувача збройних сил, генералом дивізії пілотом Яном Слівкою.

Госдума РФ підтримала поправку, що дозволяє військовослужбовцям Федеральної служби військ національної гвардії Росії право застосовувати зброю в натовпі.