Нацгвардія

Участь у змаганнях взяли 66 команд з 18 країн світу.

Патрулювання на станціях метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі буде посилено у зв'язку з терактом в Санкт-Петербурзі аж до кінця проведення пісенного конкурсу «Євробачення». Про це у понеділок, 3 квітня, повідомляє прес-центр МВС.

Військова частина 3030 Національної гвардії України (Київ) 10 і 22 березня повідомило про намір укласти дві угоди про закупівлю боєприпасів на загальну суму 4,58 млн грн, повідомляється у системі держзакупівель «ProZorro».

Народний депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко заявив, що вбивцю Вороненкова та його спільника приймали у батальйон «Донбас» підрозділи Нацгвардії у маріупольській частині.

За три роки існування Національної гвардії України загинули 193 бійця цього формування.

Національна гвардія України звернулася до прокуратури та Служби безпеки України з проханням перевірити заяви екс-командира полку «Азов» і народного депутата Андрія Білецького.

Депутат Верховної Ради, куратор полку Національної гвардії «Азов» Андрій Білецький заявив про покривання керівництвом Національної гвардії України офіцерів-сепаратистів і систематичної корупції в НГУ.

В окупованому Донецьку затримано бійця Національної гвардії України (військової частини 3057).

За попередньою версією правоохоронців, чоловік не впорався з кермуванням.

Національна гвардія України закупила п'ять автобусів-їдалень, які побудовані на базі відомих вже автобусів Еталон А148 «Соняшник».

Поблизу Маріуполя нацгвардійці затримали високопосадовця незаконного збройного формування «ДНР».

Звертаюся до кожного співробітника Національної поліції і до кожного бійця Національної гвардії України. До моїх однодумців!

Захищаючи Україну на сході держави, своє життя уже віддали 190 бійців Національної гвардії.

У Тернопільській області бронеавтомобіль «Козак» Збройних Сил України збив школяра — учня 11 класу.

З 22 серпня всі підрозділи Національної поліції та Національної гвардії буде переведено на цілодобовий посилений варіант несення служби.