Львів

Лейтенанту поліції Вірі Проців доводиться і кайданки на руки злочинців одягати, і від… залицяльників відбиватися.

Директора львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василя Глову затримали за підозрою в отриманні хабаря у 4 тис. дол.

На приватній ділянці в садовому кооперативі «Світоч» за адресою 6-й Топольний провулок у Львові історики з підприємства «Доля» продовжили розкопки з пошуку людських останків.

Фан-зона для трансляції фінальної частини конкурсу Євробачення-2017 буде працювати у Львові з 6 по 13 травня.

Трамваї не курсуватимуть по вул. Чернівецькій п'ять місяців

Національну академію сухопутних військ відвідала делегація Командування сухопутних військ Збройних сил Турецької Республіки

Французька компанія представила план дій поводження з ТПВ у Львові.

За інтимні послуги підліток отримував 300 гривень.

У Львові стартувала національна першість із кульової стрільби серед юніорів.

Ще два міста підписали документ з певними умовами.

Сьогодні під час Весняного ділового форуму на «Арені Львів» Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Договір гарантії в рамках реалізації проекту впровадження автоматичної системи оплати проїзду в місті Львові (електронного квитка).

На будівництві у Львові загинув будівельник.

26 квітня львівські патрульні затримали у готелі чоловіка, якого підозрюють у розбещенні неповнолітнього.

Завтра, 28 квітня, у Львові вшанують 70-ті роковини трагічних подій операції «Вісла» – примусової депортації близько 150 тисяч українців Лемківщини, Холмщини, Надсяння, Підляшшя переважно на території у західній та північній частині Польської держави.

26 квітня у Львівській облдержадміністрації відкрили перший в Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.