Львів

У понеділок, 6 березня, на товарній біржі "Товаро-сировинна біржа «Галконтракт» відбудуться аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі ІІ кварталу 2017 року державних лісогосподарських підприємств.

Букет підсніжників продають у центрі Львова по 20 гривень.

На території області протягом декількох останніх днів зареєстрували 27 випадків самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків на великих площах.

“Заїзд” на таксоринок Львова нової міжнародної служби Uber (цей мобільний додаток працює у 500 містах світу) чимало львів’ян сприйняли як панацею: нарешті можна буде вчасно доїхати на роботу, не буде відмовок на кшталт “у нас немає вільних машин”.

На Львівщині розпочинають перевірку стану благоустрою усіх населених пунктів області до Великодніх свят.

Трамвайне сполучення буде припинене по усій вулиці.

У Львові працівники поліції охорони затримали хулігана, який обстріляв з пневматичної зброї вікна лікарні.

Працівники прокуратури та відділу внутрішньої безпеки поліції Львівщини затримали трьох поліцейських, яких звинувачують у хабарництві, крадіжках майна, нанесенні тілесних ушкоджень.

Внаслідок пожежі у ресторані «Княжий келих» на пр. Свободи, 16−18 згорів дах.

Минулоріч у Львові за призначенням субсидій звернулись 161 тис. сімей.

Хірурга медичної служби Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного затримала у Львові за хабарництво Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою Західного гарнізону.

Йдеться про маршрути Ковель-Хелм та Львів-Краків-Львів.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що місто очікує від держави нову ділянку для облаштування полігону твердих побутових відходів, яка би відповідала усім стандартам та мала необхідні документи.

П’ять перших поїздок безкоштовні. Журналіст «ВЗ» протестувала нову службу таксі Uber.

У концертній програмі візьмуть участь студенти-бандуристи Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка, студенти факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені І.Франка, вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, учасники творчої студії «У Кобзаревій світлиці» Народного музею Тараса Шевченка.