Львів

«В ніч на суботу, о пів на другу, без дозвільних документів на порушення благоустрою, без декларації ДАБІ, при кількох кримінальних провадженнях, при трьох експертизах, призначених у ході слідства, також призначеній перевірці держгеокадастру і т.д. — забудовники намагалися заїхати будівельною технікою на Поповича між будинками 6-а та 8. Це там де бомбосховище і 5 пам’яток архітектури щільним кільцем», — про це повідомила на сторінці «Варта 1» журналістка Ірина Юзик. За її словами, оперативно зреагували мешканці і поліція. Окрім того, техніка сама не могла там рухатися.

У Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – ювілей.

З 20 до 22 жовтня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться традиційне Свято сиру та вина. Квитки на гастрономічний захід будуть коштувати.

Львівщина – друга у рейтингу ділової активності в Україні.

Розпочалася реставрація «Криниці з левами».

Виконавча служба зобов’язала «Муніципальну варту» повернути вилучені на проспекті Свободи електромобілі з нелегального прокату. Про це 18 жовтня повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, передає прес-служба ЛМР.

Електронні табло на зупинках громадського транспорту обіцяють полагодити за тиждень-два.

Уповноважена Ради з прав людини може подати позов проти «Інтера» через ток-шоу з 12-річною породіллею, на якому нібито були порушені права неповнолітньої

У Львові під час розпивання спиртних напоїв вбили чоловіка. Про це повідомили у ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що у 2019 році може розпочатися будівництво автобану Львів-Дубно.

Сьогодні, 14 жовтня, відбулося відкриття пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за  Україну» біля військового храму Стрітення Господнього, що на вул. Батуринській, 1 у Львові.

Під товстим шаром чорної фарби знайшли кольоровий розпис.

Цього вимагала у суді жінка, єдина донька якої померла внаслідок непрофесійних дій акушера з районного Миколаєва.

Четверта частина львів’ян, споживачів тепла, тимчасово відмовилася від теплопостачання. Про це повідомляють у Львівській міській раді. Надворі тепло, тож мешканці свідомо економлять.

Найсучасніше обладнання, яке допоможе діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, придбали за допомогою Світового банку.