Львів

У Музеї мистецтва староукраїнської книги зникло 455 раритетів.

У Львові очищено 42% перенакопичених сміттєвих майданчиків.

У середу, 28 червня, на вул. Кульпарківській, 230а, впав будівельний кран. Про це повідомляють у групі Варта1, де також опблікували фото з місця події.

До середини липня для львівських трамваїв відкриють вулицю Мечникова.

ЛКП «Львівавтодор» створило комісію для фіксації оплати за паркування на тих майданчиках, які обслуговує підприємство. Комісія під час рейдів виявляє ухильників оплати. Також їхні фахівці виявляють порушників правил паркування.

На вулиці Лесі Українки відкрився новий затишний заклад із особливою атмосферою.

Міський голова Львова прийняв офіційну пропозицію губернатора делегувати ЛОДА функції з управління твердими побутовими відходами у Львові.

Міський голова Львова сьогодні під час брифінгу наголосив, що дасть доручення профільному заступнику, щоб він провів дослідження на наявність токсичних речовин на очисних спорудах ЛМКП «Львівводоканал», які в подальшому планують довести до безпечного європейського рівня.

Перехрестя вул. Личаківської та Мечникова планують відкрити до 15 липня.

Зараз ТРЦ «Victoria Gardens» працює у звичайному режимі.

Міський голова Львова Андрій Садовий на брифінгу прокоментував актуальну інформацію щодо вивезення сміття з міста.

У Львові відсвяткували День курсанта

Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ, станом на вечір суботи вивезено 410 тонн сміття, з них 170 тонн – у ті міста, з якими Львів мав і раніше співпрацю, а 240 тонн вивезено у міста, з якими налагоджена співпраця після засідання комісії з питань ТЕБ і НС, повідомляє прес-служба ЛМР.

Сьогодні на пл Ринок у Львові відбулось громадське віче, участь у якому взяло майже 5 тис осіб.

Зі Львова за минулу добу вивезено 642 тонни сміття.