Закарпаття

У селі Вербовець на Закарпаття у місцевій школі 25-річна вчителька математики Вікторія Пенцкофер намалювала червоною ручкою «трійку» прямо на чолі. учениці п'ятого класу – 10-річній Анабеллі Нодь.

Померла жінка була сестрою українського політика.

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у Берегово 12 листопада.

Станом на сьогоднішній ранок дітей досі не знайшли

У Карпатах 29 жовтня випав сніг, що призвело до надзвичайної ситуації в ряді районів.

У Держприкордонслужбі заявили, що вживають усіх заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону в Закарпатській області.

За словами посла України, мітингувальники заявили, що «Закарпаття по закону належить Угорщині».

Аргументи, якими переконували ПАРЄ угорські й румунські делегати, на голову не налазять! «Багато років тому тодішній румунський президент зустрівся з Кучмою, — заявив румунський депутат Бадя. — І тоді український президент не говорив українською, бо не знав її… То про що ми говоримо?». Та про те, що Україна, стверджуючи українську як державну мову, має рацію! Бо не може допустити, аби її президентом іще колись стала людина, яка не знає державної мови.

3 жовтня 2017 року військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України в Закарпатській області та відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Державної прикордонної служби України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт надання частини неправомірної вигоди державним інспектором відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського прикордонного загону ДПС України державному інспектору ВПС «Вилок» вказаного прикордонного загону.

На Закарпатті відгримів другий етнофест «Смажений баранчик».

Після  деякої паузи президент України Петро Порошенко таки підписав  Закон України “Про освіту” (Верховна Рада ухвалила його 5 вересня).

На одній із баз відпочинку в Солотвиному Закарпатської області вночі сталася пожежа.

Росія підтримує тісний контакт з угорськими політичними рухами і в найближчому майбутньому має намір зробити спробу «відірвати» частину території Закарпаття на користь Угорщини.

На Закарпатті на хабарі затримали суддю Мукачівського районного суду та начальника відділу Пенсійного фонду

Організована група наркоділків, які вирощували дурман-зілля, має міжнародні масштаби.