ЗНО

Міністерство освіти і науки буде вводити зовнішнє незалежне тестування у початковій і середній школі для вступу у профільні заклади та моніторингу якості освіти.

Дату подачі документів визначають за відтиску штемпеля на поштовому конверті.

Зареєструватися на тестування можна до 17 березня.

З 10 години 6 лютого до 17 березня триватиме реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти очікує близько 300 тис. учасників зовнішнього незалежного тестування в 2017 році.

У вівторок, 31 січня, завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У Міністерстві освіти і науки почала працювати робоча група з адаптації програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України для школярів з порушеннями зору.

Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови й літератури та ще одного предмета за вибором усі охочі можуть пройти у квітні.

Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть у пунктах тестування у формі ЗНО.

Міністерство освіти та науки затвердило календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання.

VG Львів відслідкував, як випускники шкіл Львова склали ЗНО цього року. На основі даних, які оприлюднив український центр оцінювання знань, ми склали рейтинг міських шкіл, гімназій та ліцеїв, учні яких набрали найвищий бал з української мови, математики та англійської мови.

Студентів, які під час вступу до вищих навчальних закладів, подали недостовірні результати зовнішнього незалежного оцінювання, можна відрахувати тільки за рішенням суду.

Журналісти з'ясували, які категорії людей купили своїм дітям результати ЗНО.

У квартирі одного з керівників центру ЗНО виявили $134 тис., €3 тис. і 80 тис. грн.