ЗНО

У середу, 3 травня, розпочалася реєстрація учасників на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

В інтернеті, особливо соцмережах, активізуються шахраї. За певну плату вони пропонують «допомогу» для успішного складання ЗНО.

Український центр оцінювання якості освіти визначив мінімальну кількість балів, які має набрати випускник, щоб ЗНО вважали зарахованим.

Робоча група Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) визначила поріг «склав/не склав» з пробного ЗНО з української мови та літератури.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Для учасників пробного оцінювання діятиме спеціальний онлайн сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Міністерство освіти і науки буде вводити зовнішнє незалежне тестування у початковій і середній школі для вступу у профільні заклади та моніторингу якості освіти.

Дату подачі документів визначають за відтиску штемпеля на поштовому конверті.

Зареєструватися на тестування можна до 17 березня.

З 10 години 6 лютого до 17 березня триватиме реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти очікує близько 300 тис. учасників зовнішнього незалежного тестування в 2017 році.

У вівторок, 31 січня, завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У Міністерстві освіти і науки почала працювати робоча група з адаптації програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України для школярів з порушеннями зору.

Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов.