ЗНО

Водночас, в.о. міністра охорони здоров'я критикує таку ініціативу, зазначаючи, що відміна мінімального балу знівелює цінність професії лікаря.

7,5% не змогли скласти тест з української мови та літератури.

Іспит з української мови та літератури не склали 7,5% абітурієнтів.

З приводу міні-твору на ЗНО з української мови та літератури.

Журналіст «ВЗ» побувала на ЗНО у ролі громадського спостерігача.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднили документ із правильними відповідями зовнішнього незалежного іспиту (ЗНО) з української мови та літератури, який відбувся у вівторок, 23 травня.

ЗНО стартує тестуванням з української мови і літератури.

У середу, 3 травня, розпочалася реєстрація учасників на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

В інтернеті, особливо соцмережах, активізуються шахраї. За певну плату вони пропонують «допомогу» для успішного складання ЗНО.

Український центр оцінювання якості освіти визначив мінімальну кількість балів, які має набрати випускник, щоб ЗНО вважали зарахованим.

Робоча група Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) визначила поріг «склав/не склав» з пробного ЗНО з української мови та літератури.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Для учасників пробного оцінювання діятиме спеціальний онлайн сервіс, за допомогою якого можна визначити результат тестування.

У суботу, 1 квітня, в Україні відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Міністерство освіти і науки буде вводити зовнішнє незалежне тестування у початковій і середній школі для вступу у профільні заклади та моніторингу якості освіти.