ЗНО

Так вважають п’ятеро випускників Львівщини, які склали два предмети ЗНО по 200 балів.

Я був (і  дотепер залишаюся) палким прихильником зовнішнього незалежного оцінювання. Днями ЗНО вперше прийшло у стіни вищого навчального закладу.  Наразі це перші несміливі кроки. Фахові випробування конкурсного відбору на магістрів спеціальності “право” відбулися за процедурою ЗНО.

У 2018 році це буде лише експеримент для окремих вишів, а ось у 2019 році відповідну систему можуть запровадити на території всієї України.

Зовнішнє незалежне оцінювання таке ж, як і у школярів. Прийти слід за годину до початку. В аудиторіях усіх перевіряють металошукачами – чи не приносять заборонені речі. Єдина суттєва відмінність – це тривалість.

Відповідно до закону, жителі Криму зможуть вступити до вишу в Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, склавши іспити з конкурсних предметів.

Розпочинається додаткова сесія 3 липня тестуванням з української мови і літератури, 4 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської та російської мов, 5 липня – з математики, 6 липня – з історії України, 7 липня – з біології, іспанської, німецької, французької мов, 10 липня – географії, 11 липня – з фізики. Завершується додаткова сесія 12 липня тестуванням з хімії.

Випускники шкіл м. Львова продемонстрували успішні результати при складанні Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Водночас, в.о. міністра охорони здоров'я критикує таку ініціативу, зазначаючи, що відміна мінімального балу знівелює цінність професії лікаря.

7,5% не змогли скласти тест з української мови та літератури.

Іспит з української мови та літератури не склали 7,5% абітурієнтів.

З приводу міні-твору на ЗНО з української мови та літератури.

Журналіст «ВЗ» побувала на ЗНО у ролі громадського спостерігача.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднили документ із правильними відповідями зовнішнього незалежного іспиту (ЗНО) з української мови та літератури, який відбувся у вівторок, 23 травня.

ЗНО стартує тестуванням з української мови і літератури.

У середу, 3 травня, розпочалася реєстрація учасників на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання.