ЗНО

Львівський фізико-математичний ліцей інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка очолив рейтинг загальноосвітніх закладів України. Рейтинг “ТОП-200 шкіл України” склав інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» за підсумками ЗНО 2017 року. Далі у рейтингу за львівським навчальним закладом ідуть київські, столичні заклади.

Непрості питання до директора Українського центру оцінювання якості освіти.

З переліку предметів, з яких на основі загальної повної середньої освіти складають зовнішнє незалежне оцінювання, виключено російську мову

2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури буде мати два рівні.

Так вважають п’ятеро випускників Львівщини, які склали два предмети ЗНО по 200 балів.

Я був (і  дотепер залишаюся) палким прихильником зовнішнього незалежного оцінювання. Днями ЗНО вперше прийшло у стіни вищого навчального закладу.  Наразі це перші несміливі кроки. Фахові випробування конкурсного відбору на магістрів спеціальності “право” відбулися за процедурою ЗНО.

У 2018 році це буде лише експеримент для окремих вишів, а ось у 2019 році відповідну систему можуть запровадити на території всієї України.

Зовнішнє незалежне оцінювання таке ж, як і у школярів. Прийти слід за годину до початку. В аудиторіях усіх перевіряють металошукачами – чи не приносять заборонені речі. Єдина суттєва відмінність – це тривалість.

Відповідно до закону, жителі Криму зможуть вступити до вишу в Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, склавши іспити з конкурсних предметів.

Розпочинається додаткова сесія 3 липня тестуванням з української мови і літератури, 4 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської та російської мов, 5 липня – з математики, 6 липня – з історії України, 7 липня – з біології, іспанської, німецької, французької мов, 10 липня – географії, 11 липня – з фізики. Завершується додаткова сесія 12 липня тестуванням з хімії.

Випускники шкіл м. Львова продемонстрували успішні результати при складанні Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Водночас, в.о. міністра охорони здоров'я критикує таку ініціативу, зазначаючи, що відміна мінімального балу знівелює цінність професії лікаря.

7,5% не змогли скласти тест з української мови та літератури.

Іспит з української мови та літератури не склали 7,5% абітурієнтів.