Дзідзьо

31 серпня відбулася всеукраїнська прем’єра фільму «DZIDZIO контрабас» режисера Олега Борщевського.

31 серпня в Україні відбулася прем’єра народного блокбастера «DZIDZIO Контрабас».

Репортаж зі знімального майданчика фільму «Dzidzio Контрабас».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко та лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома взяли участь у популярному міжнародному флешмобі Mannequin Challenge (у перекладі з англійської — «наслідувати манекен»).

Фронтмен гурту DZIDZIO Михайло Фома, він же Дзідзьо, який пояснив, за що вимагав 5 мільйонів звільнений зі скандалом із гурту гітарист, показав свою дружину.

Екс-учасник гурту «Дзідзьо» Лесик вирішив створити свого Дзідзьо і довести людям, що без нього перший не зможе!

Лист тата до Дзідзя.

У мегапопулярного Дзідзя вкрали зароблене за п’ять років. На гроші “попала” вся команда співака, навіть заощадливий Лесик. Поки Дзідзьо з друзями стрибав по сцені полтавського клубу “Вілла Крокодила”, крадій витягнув з фірмового “Кадилака” 27,5 тисячі доларів, 120 тисяч гривень, планшет та кредитні картки. Усе це добро Дзідзьо віз у Київ, щоб розплатитись за новорічний фільм і зняти новий кліп.

Епатажний співак Михайло Хома вирішив стати порядним сім’янином. Цього року 29-річний музикант узаконить стосунки з давньою подругою Славою.

Слава шоумена та співака Дзідзя і його сценічних побратимів вже вийшла за межі України. Стьобний проект своєю добродушністю зачіпає кожного.