Гриневич

Міністр освіти й науки Лілія Гриневич у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі представила послам держав-союзниць закон «Про освіту».

Представники Венеційської комісії поспілкувалися з міністром освіти України Лілією Гриневич щодо мовної статті Закону Про освіту, який викликав різку критику Угорщини.

Висновок Венеціанської комісії щодо закону України «Про освіту» має бути оприлюднений орієнтовно 11 грудня.

Міністр освіти Лілія Гриневич зустрілась у Львові з вчителями польської мови.

Міністерство освіти та науки внесло на розгляд уряду постанову щодо правил нарахування стипендій.

Міністерство освіти і науки України запропонувало Раді Європи надіслати статтю 7 «Про мову навчання» закону «Про освіту» на експертизу до Венеціанської комісії.

Мінімальний оклад педагогічних працівників до 2023 року має скласти чотири прожиткові мінімуми.

Керівник Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтан Балог попросив про особисту зустріч із міністром освіти й науки України Лілією Гриневич через новий закон України про освіту.

Міністр освіти й науки України розповіла «ВЗ» про скандал довкола мовних положень закону про освіту, міфічне «укрупнення» точних предметів, підвищення зарплат вчителям, долю нової української школи та про своє приватне життя.

Освітня реформа передбачає впровадження 12-річного шкільного навчання, а також скорочення тривалості бакалаврату на низці спеціальностей до 3 років.

У 2018 році це буде лише експеримент для окремих вишів, а ось у 2019 році відповідну систему можуть запровадити на території всієї України.

Марина Порошенко та Лілія Гриневич презентували і передали ноутбуки з інтерактивними програмами навчання для інклюзивних шкіл Запорізької області

Фінський уряд готовий підтримувати реформу шкільної освіти в Україні.

Школи на сайтах вестимуть облік усіх своїх грошових надходжень та витрат.

Дітям потрібно дати можливість сконцентруватися на тих предметах, які їм необхідні для вступу до вузів, сказала міністр освіти і науки.