Гриневич

Марина Порошенко та Лілія Гриневич презентували і передали ноутбуки з інтерактивними програмами навчання для інклюзивних шкіл Запорізької області

Фінський уряд готовий підтримувати реформу шкільної освіти в Україні.

Школи на сайтах вестимуть облік усіх своїх грошових надходжень та витрат.

Дітям потрібно дати можливість сконцентруватися на тих предметах, які їм необхідні для вступу до вузів, сказала міністр освіти і науки.

Міністерство освіти і науки України зацікавлене у відновленні співпраці зі Світовим банком і сподівається на підтримку установи в проведенні реформ.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в грудні заробила 59 643,64 гривень.

Стипендії повинні мотивувати на навчання кращих студентів, тому при їх призначенні будуть враховуватися певні критерії окрім середнього балу.

Міністр освіти Лілія Гриневич пояснила, що реформи почнуть діяти в 2018−2019 роках, перші результати будуть в 2029−2030 рр.

​Глава Міносвіти Лілія Гриневич розповіла про те, як писала свої наукові роботи.

Міністр вважає неправильним те, що деякі громадяни України після здобуття повної загальної середньої освіти не володіють українською мовою.

За новими тарифними розрядами оплата здійснюватиметься з січня.

Міністерство освіти та науки перегляне навчальні плани для шкіл з викладанням мовами національних меншин. Зокрема, планується збільшити обсяг вивчення української мови.

В українських школах 12 рік навчання з'явиться у 2029/2030 навчальному році.

Зарплата вчителів 2017 року зросте на третину завдяки просуванню по тарифній сітці, заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич закликала керівників місцевої влади повністю забезпечити 4−7 класи шкільними підручниками.