Авдіївка

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що внаслідок обстрілу була знеструмлена фільтрувальна станція і тепер кілька днів жителі Авдіївки матимуть проблеми з водопостачанням.

На Донеччині триває досудове розслідування за фактом перерахування бюджетних коштів приватному підприємству за фактично невиконані роботи.

За минулу добу внаслідок бойових дій на Донбасі загиблих серед українських військових немає, один військовослужбовець поранений, повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

Після обстрілу в суботу Авдіївка залишилася без водопостачання.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, один військовослужбовець зазнав поранень.

На Донбасі протягом значного періоду не проводяться виконання ремонтно-відновлювальних робіт на життєво важливих об'єктах інфраструктури внаслідок відсутності підтвердження гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню з боку ОРДО від російської сторони СЦКК.

У місті Авдіївка Донецької області терористи обстрілами цілеспрямовано знищують інфраструктуру і житлові будинки.

За минулу добу в зоні проведення АТО загиблих серед українських військових немає, один боєць отримав поранення.

Вогонь вівся з окупованої території.

За минулу добу російсько-окупаційні війська 28 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

За минулу добу російсько-окупаційні війська 20 разів відкривали вогонь по позиціях українських підрозділів: 13 випадків зафіксовано на Маріупольському напрямку, 6 – на Донецькому та 1 – Луганському.

За минулу добу в районі проведення антитерористичної операції російські окупаційні війська 88 разів порушили режим тиші.

За минулу добу в зоні АТО терористи 85 разів відкривали вогонь по позиціях українських бійців: 38 раз – на Донецькому, 22 – на Маріупольському і 25 – Луганському напрямках.

В ніч на середу бойовики обстріляли з важкого артилерійського озброєння центральну частину міста Авдіївка (Донецька область).

З опівночі та упродовж дня в районі проведення АТО ворог 13 разів відкривав вогонь по українських позиціях.