АТО

За добу, що минула, внаслідок бойових дій загиблих військовослужбовців у лавах Збройних сил України не було.

Російсько-окупаційні війська продовжили обстріли на всіх напрямках — загалом зафіксовано 41 обстріл. Одного українського військового поранено.

Учасники АТО з підрозділу на Луганщині, в якому служить молодший лейтенант Андрій Снігур, передали своєму землякові – 19-річному гравцеві іспанського клубу «Севілья» Мар’яну Шведу державний стяг з емблемою  своєї військової частини і власними автографами.

У штабі АТО заявляють, що сьогодні підтримувані Росією бойовики з протитанкових ракетних комплексів обстріляли Золоте на Луганщині.

Російсько-окупаційні війська продовжили обстріли на всіх напрямках — загалом 60 обстрілів.Трьох наших військових поранено, один – загинув.

За добу внаслідок бойових дій жоден український військовослужбовець не загинув.

Російсько-окупаційні війська продовжили обстріли наших позицій на всіх напрямках — загалом 62 обстріли. Одного нашого військового поранено.

Тіла трьох бійців сьогодні передали з окупованої частини Донецької області.

За добу в зоні АТО не загинув жоден український військовий.

За минулу добу внаслідок бойових дій один український військовослужбовець загинув, п'ятеро бійців зазнали поранень.

З початку поточної доби і до 18-ї години підтримувані Росією сепаратисти на Донбасі здійснили 23 обстріли, один український військовослужбовець поранений.

Проект «Український меморіал» вже протягом двох років розміщує на сайті дані щодо українських військовослужбовців, які загинули через конфлікт на Донбасі.

За добу, що минула, внаслідок бойових дій загинув один український військовослужбовець, ще троє бійців були поранені.

Між двома позиціями бойовиків ДНР біля Донецького аеропорту наші бійці підняли жовто-синій прапор. У цьому районі завжди точилися жорстокі бої.

За добу один військовий загинув.