BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

ФІФА жорстоко покарала "Дніпро" через борги Коломойського

  • 12.06.2017, 20:36
  • 1 529

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) застосувала санкцію до українського "Дніпра" через борги клубу Ігоря Коломойського перед штабом колишнього тренера команди Хуанде Рамоса. "Синьо-біло-блакитні" після того, як вилетіли до першої ліги, будуть переведені ще на один дивізіон нижче.

Про це із посиланням на власні джерела у Федерації футболу України повідомляє відомий інтернет-портал SportArena. Тепер "Дніпру", в разі продовження існування в нинішньому вигляді, потрібно буде грати у другій лізі.

Цікаво, що аналогічне покарання може чекати і луцьку "Волинь", проте рішення щодо лучан поки в ФІФА ще не ухвалили.