Перевести усі стрілки не так просто...

Німець Вернер Стехбарт має колекцію з 365 годинників

74-річний Вернер Стехбарт колекціонує годинники усе життя. І має велику проблему, коли треба переводити їхні стрілки на літній чи зимовий час. Адже у колекції німця 365 годинників, тож кожному механізму треба приділити певний час.

«Годинникову» історію розпо­чала його мама. Вона любила привозити з поїздок сувеніри. Одного разу сказала: «Ось тобі годинник, і кожен рік, коли бу­демо вирушати у подорож, бу­деш отримувати ще один».

Першим був годинник із Ака­пулько у Мексиці. Потім — із Га­ваїв. Згодом Вернер подорослі­шав, став льотчиком, і вже сам почав привозити годинники із зарубіжних поїздок. «Годин­ник — це любов мого життя. Уве­чері люди вживають таблетки, щоб заснути. А я сідаю у зруч­не крісло і слухаю їхнє цокання. Від нього почуваюся спокійним і розслабленим — можу лягати в ліжко й міцно спати», — каже чо­ловік.

Найбільше власник колекції працює з нею, коли треба пе­ревести стрілки на годину впе­ред чи назад. «Раніше я навіть влаштовував вечірки: запро­шував друзів, і між другою і третьою ночі ми переводи­ли стрілки годинників. А тепер роблю це сам», — каже колек­ціонер.

Популярне за добу

Популярне за тиждень