Учені вважають, що "ідеальну" вакцину проти COVID-19 уже винайшли

Дослідники з Великобританії вважають, що вакцина проти COVID-19, розроблена в Оксфордському університеті, чудово діє і створює сильний імунітет до нового захворювання

Учені назвали її світовим лідером і покладають на неї великі надії, передає DailyMail. Зазначається, що на відміну від традиційних вакцин, у яких використовується ослаблений коронавірус або його невелика кількість, інноваційний оксфордський препарат нібито змушує організм ставати частиною самого вірусу.

Водночас дослідники на чолі з фахівцями Брістольського університету виявили, що ця смілива технологія працює не тільки з коронавірусом, а й з аналогічними вірусами в минулому.

Дослідження з використанням клітин у лабораторії показало, що вакцина ефективно доставляє інструкції для білка COVID-19, який клітини копіюють тисячі разів, щоб виробляти його у великих кількостях. Це означає, що імунна система людини налаштована розпізнавати хворобу й боротися з нею і не можливо захворіти.

Медик Девід Метьюз із Брістольської школи клітинної та молекулярної медицини, який керував дослідженням, заявив, що досі технологія не могла дати відповіді з такою ясністю.

«Але тепер ми знаємо, що вакцина робить усе. Ми очікували, і це тільки хороші новини в нашій боротьбі з хворобою», — додав він.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень