В Ірані майже повністю зачистили бульдозерами місце авіакатастрофи

  • 10.01.2020, 17:17
  • 1 769

Місце катастрофи ніхто не охороняє і там немає слідчих

З місця падіння літака МАУ в Ірані вивезли майже всі уламки, тепер прибирають сміття. Територія не охороняється правоохоронцями, немає обмежувальної стрічки.

Про це повідомила кореспондент CBS News Елізабет Палмер у Twitter, передає Главком.

«Дев'ята ранку за місцевим часом. За словами місцевих жителів, практично всі частини літака вилучили ще вчора», — написала вона.

Також Палмер додала, що на місці події немає слідчих, а місцеві сміттярі розбирають покинуті уламки

Вивезення уламків і тіл жертв почалося в день катастрофи, пише CBS News.

Місце катастрофи було великим, і знімальна група змогла оглянути лише одну його частину, але, після того як вони відвідали місце події, свідок сказав їм, що більші шматки фюзеляжу та носа літака були вилучені. Іран не сказав, куди їх відвезли.

«У четвер приїхали вантажівка та важка техніка, які забрали більшу частину уламків», — кажуть свідки.

Українські слідчі не відвідували цієї ділянки, станом на полудень у п'ятницю, йдеться в матеріалі.

Деталі літака продовжують згрібати бульдозером і доставляти на майданчик збирання, пише в Facebook журналіст Юрій Бутусов.

«На місці катастрофи перебуває натовп різних людей у формі і без форми, сотні людей збирають і забирають фрагменти літака. Бульдозер скидає фрагменти без будь-якого порядку на звалище деталей, з якого експертам треба витягувати деталі й викладати залишки корпусу. При згрібанні бульдозером неможливо забезпечити збереження деталей, важливих для розуміння ситуації», — пише журналіст.

На його думку, було б логічно сфотографувати місце падіння, ідентифікувати частину фрагментів, поступово їх акуратно виносити й викладати.

«Як довести, наприклад, характер вибуху, якщо на фрагменти корпусу вже зараз можуть бути нанесені нові пошкодження бульдозером? Іранці грамотні освічені люди, вони не можуть цього не розуміти. Досі нам не надали фрагментів носової частини лайнера й кабіни пілотів. Немає пасажирських крісел. Ми не розуміємо, нам не показують кабіни, тому що вивчають щось самі чи тому що її повністю знищено вибухом? На цей момент нам не представили жодного доказу версії, яку висунув спочатку Іран, — про технічні причини події», — додав Бутусов.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень