Мінфін: "МВФ переніс виділення Україні траншу через технічні консультації"

  • 19.03.2017, 11:11
  • 2 530

МВФ треба зробити розрахунки щодо економічних наслідків від блокади та захоплення українських підприємств на ОРДіЛО.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла на короткий термін запланований на понеділок, 20 березня, розгляд питання про завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування для України.

Про це повідомляє Тиждень.ua із посиланням на прес-службу Міністерства фінансів України.

Зазначається, що перенесення термінів проведення засідання викликане потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних Уряду територіях Донецької та Луганської областей.

Окрім того, це пов'язано з визнанням російською стороною документів, виданих на територіях ОРДіЛО.

«Уточнення цих розрахунків важливе для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо їх завершити у найкоротші терміни» - зазначив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

МВФ відклав розгляд питання щодо нового валютного трашу Україні

Питання виділення Україні наступного траншу зникло з порядку денного Ради директорів Міжнародного валютного фонду на 20 березня.

Згідно з інформацією на сайті Фонду, станом на ранок неділі, 19 березня, у порядку денному його ради директорів лише питання Катару, повідомляє Тиждень.ua.

На 20 березня заплановані консультації з владою Катару, 22 березня — з представниками Сент-Люсії, 24 березня - консультації з владою Науру, Ізраїлю та Домініканської Республіки.

При цьому українське питання в плані роботи Ради директорів МВФ відсутнє.

МВФ розповсюдив повідомлення для преси, в якому йдеться про перенесення засідання.

«Коротка відстрочка необхідна для оцінки розвитку подій за останній час і політичних заходів, що впливають на фінансовий сектор і більш широкі економічні перспективи», — сказано в ньому зазначає LB.ua.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень