Британська королева вперше прокоментувала народження принцеси Шарлоти

  • 13.05.2015, 13:45
  • 1 090

Єлизавета ІІ влаштувала прийом просто неба, який став першим у сезоні для Букінгемського палацу. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The Daily Mail.

Британська королева Єлизавета II вперше публічно прокоментувала народження своєї правнучки, принцеси Шарлотти. За її словами, вона рада, що в родині з'явилася ще одна дівчинка. Це сталося на прийомі на відкритому повітрі, який став для Букінгемського палацу першим в сезоні. Світський захід відвідали близько 8 тисяч осіб.

Серед гостей була 84-річна Сьюзан Поллак – британка, яка пережила Голокост."Я сказала їй, що дуже щаслива через народження ще однієї дитини. Я сказала, що вітаю", - повідомила Поллак. За її словами, монарх заявила, що щаслива появі ще однієї дівчинки в сім'ї. "Вона була дуже розслабленою і отримувала задоволення від заходу", - додала Поллак.

У загальній складності у королеви п'ять правнуків. Крім принцеси Шарлотти, це її брат Джордж і троє онуків принцеси Анни (Айла і Саванна Філліпс і Міа Тіндалл).

Букінгемський палац проводить пікніки просто неба з 1860-х років. У 1950-х роках їх кількість збільшилася з двох до трьох на рік. Гостями заходу стають представники всіх верств населення.

Схожі новини