У ЄС є один вибір: озброїти Україну або здаватися

  • 04.02.2015, 13:49
  • 653

Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес переконаний, що тільки допомога Україні зброєю може зупинити агресію Росії.

Україна не може воювати з російською армією, аикористовуючи застарілу зброю, тому європейські країни повинні допомагати саме у цій сфері. Таку думку висловив президент Естонії Томас Хендрік Ільвес під час дискусії з першим віце-президентом Європейської комісії Франсом Тіммермансом в Талліннському університеті.

"Прочитайте статтю Тімоті Гартона Еша в The Guardian — тільки зброя може зупинити зброю", — заявив Ільвес, розпочавши дискусію про ситуацію в Україні.

"Якщо ти не будеш боротися з нападниками, то ти програєш. І це станеться і в Україні, якщо ми їм не допоможемо", — переконаний він.

Ільвес також порекомендував прочитати статтю іншого британського журналіста Бена Джуда про конфлікт Росії і України "Озбройте Україну або здавайтеся".

"Це той вибір, який стоїть перед нами", — наголосив Ільвес.

"Ситуація в Україні дуже серйозна, і я сподіваюся, що це зрозуміє більша кількість людей. Якщо ми не допоможемо Україні, то Росія переможе у цій війні", — додав Ільвес.

Президент Естонії вважає, що Європейський союз повинен зберігати єдність і рішучість у "приборканні агресора і його прихильників". На його думку, важливо також прискорити постачання до України гуманітарної допомоги.

"Наприклад, на доставку допомоги з Естонії пішло три місяці", — наголосив Ільвес.

Джерело: Тиждень.ua

Схожі новини