Передплата 2024 «Добра кухня»

Конгрес США закликав Обаму надати Україні військові послуги

  • 05.12.2014, 12:03
  • 934

Також американські законодавці закликали докласти зусиль щодо недопущення визнання анексії Криму Росією

Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій, зокрема, закликала НАТО і партнерів США призупинити військову співпрацю з Росією.

За таке рішення проголосували 411 конгресменів проти 10, передає "Голос Америки".

Резолюція також закликає президента США Барака Обаму надати Україні необхідні засоби захисту, послуги і розвіддані для оборони території країни і захисту її суверенітету.

Крім того, американські законодавці закликали докласти зусиль щодо недопущення визнання анексії Криму Росією, використовувати візові заборони, заморожування рахунків і санкції по відношенню до РФ і її керівництва, щоб змусити російську владу покласти край порушенню суверенітету і територіальної цілісності України.

Разом з тим, Конгрес звернувся до Обами та Держдепартаменту із закликом розробити стратегію передачі новин та іншої інформації російською мовою для країн зі значним російськомовним населенням.

Американські законодавці звернулися до Російської Федерації із закликом докласти зусилля до встановлення взаємовигідних відносин зі Сполученими Штатами, заснованих на повазі незалежності і суверенітету один одного.

Схожі новини