Міжнародні рекрутери знайшли для уряду 24 "іноземців"

  • 29.11.2014, 14:40
  • 1 061

Міжнародні рекрутингові компанії відібрали для складу нового уряду 24 кандидатів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

"Пошук кандидатів вже завершено. Зі 185 кандидатів, яких рекрутингові компанії запросили на першу співбесіду, після низки тестів та інтерв’ю, було обрано 24 кандидатури", — повідомляють у прес-службі.

Найбільшу кількість кандидатів рекрутери рекомендували на позиції у Мінагрополітики та фінансів (по 4).

Особисті дані кандидатів на даному етапі переговорів не оприлюднюються.

Згідно з повідомленням, на даному етапі з кандидатами ведуться переговори щодо можливої співпраці. Також кандидатури узгоджуються з парламентською коаліцією.

Як зазначив виконавчий директор Національної Ради Реформ Дмитро Шимків, "ми хотіли … розширити можливості відбору кандидатів в Україні та за її межами".

"Головне зараз — професійні якості кандидатів, …. Україні як ніколи потрібні західні практики державного управління, боротьби з корупцією, фінансового планування, антикризового менеджменту", — зазначив Шимків.

Як повідомив виконавчий директор Фонду Відродження Олександр Сушко, на початковому етапі фонд звернувся "до 3 світових агентств з найбільшим досвідом роботи з державним сектором у провідних країнах світу: Hudson, Pederson та WE Korn Ferry".

"Дві з них (Pederson та WE Korn Ferry) погодились працювати над цим завданням", — повідомив Сушко.

У Pedersen & Partners у свою чергу зазначили, що у своїх пошуках фокусувалися у першу чергу "на управлінцях з України, що мають міжнародну освіту та досвід роботи у великих компаніях, а також є визнаними експертами у своїх галузях".

Схожі новини