Меркель"Територіальна цілісність України важливіша за кораблі РФ біля Австралії"

  • 14.11.2014, 12:51
  • 701

Перебування військових кораблів Росії у міжнародних водах поблизу берегів Австралії є менш важливим, ніж порушення мінських домовленостей і зазіхання на територіальну цілісність України.

Про це на спільній з прем’єром Нової Зеландії Джоном Кі прес-конференції в Окленді заявила канцлер Німеччини Анґела Меркель, пише "Радіо Свобода".

«Російські кораблі є частиною присутності Росії. Те, що турбує мене значно більше, — порушення територіальної цілісності України і невиконання умов мінських домовленостей, а також тривожний розвиток подій, пов’язаний із постачанням зброї. От що турбує мене значно більше і що обговорюватиметься в кулуарах саміту G20», — наголосила Меркель.

Лідери країн світу прибувають на саміт «Групи двадцяти», який цими вихідними відбудеться в австралійському місті Брісбен. У столиці Австралії прем’єр-мінінстр Великої Британії Дейвід Камерон заявив, що рішення про скорочення або розширення санкцій проти Росії залежить від позиції Москви в українській кризі.

Країни Євросоюзу нині єдині в тому, що зараз санкції проти Росії не можуть бути послаблені. Водночас у питанні запровадження нових санкцій єдності немає.

Схожі новини