Бойовики ДНР вивозять свої сім'ї та жителів Донеччини в Росію

У середу, 16 липня, зранку близько 200 жителів Донецької області виїхали з Донецька на територію Ростовської області Російської Федерації. В основному, це жінки і діти, переселенці з Донецька, Сніжного, Тореза, Макіївки, Карлівки, Мар'їнки.

«Сьогодні вранці зі столиці Донбасу люди виїхали в Ростовську область Російської Федерації. Там біженців мінімум на добу розмістять в наметових містечках, а пізніше у кожного з них буде можливість виїхати в Ростов, звідки людей вже розподілять по різних районах Росії, де їм нададуть статус біженців», – розповіла журналістам «МГ» голова комітету з питань біженців «Донецької народної республіки» Дарина Морозова.

Серед «біженців» були і сім'ї терористів.

«Чоловіки залишаються тут, вони самі на цьому наполягають. Евакуюємо тільки жінок і дітей. На мій погляд, зараз з Донецька виїхали вже 60% населення. Це помітно, коли виходиш на вулицю. Наше місто – мільйонник, який постійно кипить, постійно живе, а зараз після 9 години вечора машин практично немає, людей на вулицях не видно», – розповіла пані Морозова.

За її словами, щодня близько 400 жителів Донеччини виїжджає з зони АТО в РФ. Всього з регіону силами комітету ДНР вже евакуйовано понад 2,5 тисяч донеччан.

Голова комітету з питань біженців Вона також зазначила, що біженці самі звертаються до них за допомогою. Роботи дуже багато, так як люди масово покидають свої будинки у зв'язку з обстрілами житлових районів.

Джерело: НБН