Коломойський із "заочної в’язниці" вимагає від Медведєва повернути $15 млн

Дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський «із заочної в’язниці» написав російському прем'єру Дмитру Медведєву листа з проханням повернути $15 млн втрачених у Криму інвестицій.

Про це він заявив в інтерв'ю «5 каналу», передає Еспресо.TV.

«Минулого тижня я надіслав листа Дмитру Анатолійовичу Медведєву. Пропоную досудово врегулювати втрату інвестицій у компанії такій-то, що володіла аеропортом «Бельбек» на суму 15 мільйонів доларів. Пропозиція врегулювати це мирним шляхом, тому що ми втратили цю інвестицію у зв'язку з анексією Криму. І через шість місяців ми передаємо це в Гаазький трибунал у комерційних справах», - сказав Коломойський.

Він наголосив, що написав листа Медведєву «із заочної в'язниці»: «Я із заочної в'язниці написав йому цього листа. Мені у в'язниці не вистачає 15 мільйонів», - сказав Коломойський.

Крім того, він повідомив, що створює асоціацію людей, які втратили інвестиції в Криму.

Нагадаємо, 2 липня Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського.

Раніше Слідчий комітет РФ виніс стосовно Коломойського і глави МВС Арсена Авакова постанови про притягнення їх в якості обвинувачених в організації вбивств, застосування заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджання професійній діяльності журналістів, викрадення людей тощо.