Збірна Голландії перемогла Коста-Ріку у драматичному матчі

Збірна Нідерландів вийшла у півфінал Кубка світу з футболу в Бразилії.

У чвертьфінальному матчі підопічні Луї ван Гала в серії пенальті обіграли команду Коста-Ріки. Зустріч завершилася з рахунком 0:0 (4:3 по пенальті).

Основний час матчу завершився нульовою нічиєю. Додатковий час (два екстра-тайми по 15 хвилин) також переможця не виявило.

У серії пенальті сильнішою виявилася європейська збірна (4:3). Вирішальний точний удар на свій рахунок записав Дірк Кюйт. Голкіпер Тім Крул, який вийшов на поле за хвилину до кінця додаткового часу, відбив два одинадцятиметрових у виконанні костариканців.

У півфіналі чемпіонату світу з футболу Нідерланди зіграють з аргентинцями, які з мінімальним рахунком здобули перемогу над Бельгією (1:0).

У другому півфіналі зіграють збірні Німеччини і Бразилії, повідомляє "Лента".

Кубок світу-2014

1/4 фіналу

Голландія - Коста-Ріка 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:3

Голландія - Сілессен (Крул, 120), де Врей, Влар, Мартінс Інді (Хунтелар, 106), Кюйт, Війнальдум, Блінд, Депай (Ленс, 76), Снейдер, ван Персі, Роббен.

Коста-Ріка - Навас, Гамбоа (Майрі, 79), Гонсалес, Уманья, Акоста, Діас, Борхес, Техеда (Куберо, 97), Руїс, Боланьос, Кемпбелл (Уренья, 66). серія пенальті

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Попередження: Діас (37), Уманья (52), Мартінс Інді (64), Гонсалес (81), Акоста (107), Хунтелар (111).

Джерело: Трибуна