ДНР звернулася до генсека ООН з проханням визнати їхню республіку

У п'ятницю, 20 червня в Донецьку пройшла сесія "Верховної Ради ДНР".

Депутати проголосували за звернення до керівництва Сербії, ООН і Південної Осетії про визнання ДНР, передає Еспресо.TV з посиланням на сайт Донецька 062.

На сесії був присутній Павло Губарєв, який прийшов з охороною з трьох автоматників і просидів весь час на гальорці, так і не взявши слова.

Найбільш активним виявилося обговорення прапора, герба і гімну ДНР.

За основу державного прапора був узятий прапор "Донецької Республіки". Під час обговорення були пропозиції поміняти місцями чорну і червону смуги прапора і прибрати напис "Донецька народна республіка". Депутати продемонстрували знання геральдики, історії і художній смак.

Завдяки жорсткій позиції першого віце-прем'єр-міністра Андрія Пургіна в результаті був прийнятий запропонований проект нині існуючого прапора. Верховна рада голосував воістину демократично і питання було прийнято більшістю голосів за наявності людей, що голосували проти та утримались.

Під час обговорення герба, вірніше двоголового орла на ньому, свою думку висловили знавці орнітології та геральдики, але, враховуючи, що такий же орел знаходиться на прийнятому прапорі республіки, обговорення і голосування пройшло набагато швидше.

Справжню бурю емоцій викликав запропонований на розгляд гімн ДНР. Деякі депутати не змогла розібрати слів пісні, люди з музичною освітою відкинули мелодію як таку, що «недостатньо піднімає дух» і, хоча деякі підспівували пісню, в результаті гімн прийнятий не був.

Сесія вирішила замовити слова гімну на музику Олександра Александрова, тобто слідом за Росією ще раз переінакшити гімн СРСР.