Гавриш: "В Порошенка немає переможної стратегії"

Сьогодні переговори з президентом Росії Володимиром Путіним абсолютно безперспективні. Він ніколи не відступить. Його дії — суцільні маневри, аби знесилити українську владу та посилити до неї недовіру.

Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" розповів колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Степан Гавриш.

За його словами, єдина можливість покінчити з війною — це успіхи у військовій операції.

"Але є загроза. Як тільки почнемо активно воювати, а ми вже почали, то Путін веде миротворчі сили. Путін веде 50-тисячний корпус миротворців з танками, як тільки йому вдасться створити у Донецьку чи Луганську столицю Новоросію. Тоді буде оголошено про закриття повітряного простору. Російські штурмовики, винищувачі та бомбардувальники притискатимуть будь-яку важку артилерію. Тому мир треба пропонувати. Але ми не повинні його просити. Путін сам має піти на мир", - вважає Гавриш.

Зокрема, він переконаний, що розгром Російського посольства показав жагу народу до боротьби проти ворога.

"Українці готові воювати. Але отримали досить складну історію з якою важко буде жити. Подібне посягання на посольство дискредитує владу. Дещиця кинув виклик особисто Путіну. Проте влада не знає що робити. Порошенко немає стратегії по виходу із воєнної кризи. Її немає ні в кого. Усі чекають на рішення президента", - зауважив політик.

Джерело: Gazeta.ua